3546. Yoda, a világ legocsmányabb kutyája
Hivatalosan is megkoronázták a világ legrondább kutyáját, idén a díjat Yoda, a chihuahua kapta.
Hivatalosan is megkoronázták a világ legrondább kutyáját, idén a díjat Yoda, a chihuahua kapta.
Nagy valószínűséggel a világ leglustább macskája a videón szereplő cirmos.
Ezt a mókust rendesen megdolgoztatják egy kis betevőért :) Kisérjük mi is figyelemmel, hogyan jut el "James Bond" a mogyoróhoz!
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) az elmúlt évekhez hasonlóan az idén júliusban is heti rendszerességgel várja az érdeklődőket a Margitszigeten.
London, (MTI) - Juhászkutyának csapott fel egy csivava: az egykilós csöppség tökéletesen uralja a hozzá képest óriási birkákat. Az eb nyája mindössze 5 juhból áll, amelyek legalább annyira ijedten szaladnak a - megszokott esetben - szobakutya elől és fordulnak az általa diktált irányba, mintha termetes németjuhászok, vagy vérmes pitbullok hajkurásznák őket.
Kedves Gazdi! Lehet úgynevezett hideg-agglutináció, de a fülatka sem kizárt. Minél gyorsabban lássa állatorvos. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Őszinte leszek: nekem kicsit zavaros a leírt történet. A csípő-izületi diszpláziát precízen elkészített röntgenfelvétellel lehet megállapítani. Azt, hogy vajon mi okból ultrahangozták, én nem tudom megmondani. (Ezt a kezelő orvossal kellene alaposan megbeszélni.) A helyzet az, hogy szerintem jelenleg még a megállapított diagnózisban sem lehetnek biztosak, ez mindenképpen megerősítésre szorul. A megoldás csak az lehet, ha elviszik egy másik rendelőbe is, és ott is megnézetik. (Ez persze további költségekbe fog kerülni.) Javasolnám, hogy ortopéd specialistát keressenek meg. (A www.kisallatortopedia.hu oldalon találnak ilyen állatorvosokat ill. rendelőket.)
Kedves Gazdi! A szőrhullásnak valószínűleg nem hiánybetegség az oka. Meg kellene nézetni az állatorovsával. A harapósságot pedig enyhe fegyelmezéssel kell megtorolni (pl. újsággal meglegyinteni, vagy megsértődni és nem szólni hozz stb.). Üdvözlettel dr. Szaniszló Ferenc
Sajnos ebben nem tudok segíteni. Állatorvosnak kellene látnia.
Kedves Gazdi! A laboreredmények elég jók. Valószínűleg tényleg agyi tünetei vannak. El kellene vinni egy epilepszia specialistához. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc