3571. A galamb nem felejt
Az arcvonások alapján képesek felismerni, illetve megkülönböztetni egymástól az embereket a vadon élő, idomítatlan galambok, még a ruházat átcserélése sem téveszti meg őket - derült ki egy új tanulányból.
Az arcvonások alapján képesek felismerni, illetve megkülönböztetni egymástól az embereket a vadon élő, idomítatlan galambok, még a ruházat átcserélése sem téveszti meg őket - derült ki egy új tanulányból.
Bemutatunk négy árva cicust a "Cica gazdikereső" védencei közül.
Hőségriasztás és erős UV-sugárzás idején állataink is veszélyben, életveszélyben lehetnek - ha nem teszünk semmit védelmükben, ha nem biztosítunk számukra vizet és árnyékot, az állatkínzásnak minősül! Minden évben sok kutya pusztul el amiatt, hogy gazdáik kint hagyják őket a tűző napon!
Világszerte több, mint 40 nyúlfaj él, de a házinyulak minden fajtája egyetlen fajtól, az üregi nyúltól (oryctolagus cuniculus) származik. Csak családi szinten van származási kapcsolat a mezei nyúllal (Lepus europeus).
A magyar vizsla hamarosan a Hungaricumok közé fog hivatalosan is tartozni. Még sem becsüljük meg eléggé ezt a nemzeti kincset.
Üdvözlöm! Helyileg merre laknak? Mindenképp kéne neki s.o.s doki. Sajnos egy sima kutya macskás állatorvos nem fog tudni vele mit kezdeni,mindenképp hörcsöghöz értő orvos kell. Van egy fbos csoport Hörcsög imádók :) néven. Jelentkezzen oda és ott eltudjuk küldeni a listát vagy hörcsögmentés email címére ha írna. horcsogmentes@gmail.com Sajnos nemtudok innen tanácsot adni, mert bármi lehet vele. Mindenképp figyeljék a súlyát. Ezt hetente amúgy is mérni kell, mert itt derül ki elsőnek ha gond van. Széklete van? Pisil rendesen? Milyen ragasztóba esett?
Ügyvéd által megírt levél jó megoldás lehet, de előtte keressék meg ajánlott levélben is akár, hátha komolyan veszi.
Üdvözlöm! Mindenképp kellene egy megfelelő állatorvos neki, aki hörcsög szakos. Horcsoginfo.hu weboldalon fent vannak a horcsogszakos orvosok. Kamillával semmiképp se kezeld kérlek, mert szárítja a szemet. Langyos melegvíz elég neki. Fresibe lehet kapni a real nature tápot. Azt pépesítve lehet neki adni addig. Mindenképp megkéne nézetni a fogait, nincs e túlnőve és fontos vágni tilos csak bódításban csiszolni. A lényeg mindenképp egy hozzáértő orvoshoz kellene elvinni aki megvizsgálja és gyógyszert ír fel neki
Alapos vizsgálat nélkül nem lehet diagnózist felállítani. A belső sérülésekre utaló tünetek nem feltétlenül jelentkeznek a székleten, ami csupán azt jelzi, hogy az emésztése feltehetőleg rendben van. Állatorvos felkeresése mindenképp javallott.
Egy kis vérömleny az esztétikai hibán kívül semmit nem fog okozni, legyen nyugodt.