3596. Cuki törpevíziló született a nyíregyházi állatkertben
Bemutatták a nyíregyházán két hete született törpe vizilovat. Ő a hét cukisága!
Bemutatták a nyíregyházán két hete született törpe vizilovat. Ő a hét cukisága!
Nem csak azt a célt szolgálja a macskabútor, hogy elmondhassuk, saját kis lakása van kedvencünknek, hanem védelmet nyújt a mi széklábaink, kanapénk és szekrényeink számára is.
A porckorongsérv (discus prolapsus, discopathia): ez a drámai állapot „tacskóbénulás” meghatározással vonult be az irodalomba, de természetesen nem csak tacskóknál fordul elő. A juhászkutyák, a bassetek, a beaglek, a pekingi palotakutyák és a máltai selyempincsik is e betegség gyakori áldozatai közé tartoznak, de más fajtáknál is előfordulhat.
Egy tucat ártatlan kiskutyát, mint a szemetet dobta ki kegyetlen tulajdonosuk egy szemetes konténerbe.
A sunyi mosómedve (Procyon lotor) volt a hunyó, aki megint ellopta a cica ebédjét. Vicces videó.
Kedves Ildikó, Szerintem mind a két teknős nőstény, persze nehéz így képről, de ez tűnik a legvalószínűbbnek... Az első képen szereplő teknős feje azért háromszög alakú mert mind a két füle be van gyulladva, nagy valószínűséggel teli van gennyel... a kép nem éles, és nem jó szögből van lefotózva hogy 1000 %-ra mondjam de nagyon valószínű ez...így hát ezt érdemes lenne orvosolni... Üdvözlettel -Dr. Schütz Éva
Próbálkozhat fagyasztott tápokkal való etetéssel, de a probléma valószínűleg bakteriális, ami gyakoribb vízcserével, esetleg tebang levelekkel megelőzhető a későbbiekben.
Kedves kérdező! Etetés alomanyagról nem javallott, szennyezett lehet, a forgács pedig felsértheti szájüregét, emésztőrendszerét. Megfelelő etetőt érdemes beszerezni, amit nem tud szétrágni. Fogkopási rendellenességek esetén állatorvoshoz kell fordulni. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor
A medence méretétől és a technikától is függ, de 2 hetente 20% vízcsere és 1-2 havonta történő részleges szűrőtakarítás általában elegendő. A guppik elhullásának az okát meg kell figyelni élőben...
Ez a dominanciának és a helytelen falkarangsornak a következménye. A kutya nem akar alárendelt pozícióba kerülni önnel és kerüli vagy nem tűri a testkontaktust. A két okot kell tudnia kezelni, megváltoztatni - és meg lesz az eredménye.