3651. Hogyan készítsünk hámot a görénynek házilag?
...azoknak, akik nem szeretik az egyen-dolgokat, vagy egyszerűen csak szeretnek kreatívkodni és nem utolsó sorban spórolni.
...azoknak, akik nem szeretik az egyen-dolgokat, vagy egyszerűen csak szeretnek kreatívkodni és nem utolsó sorban spórolni.
Terápiás célú lézerek (soft-lézerek) alapvetõen két csoportba sorolhatók: látható piros fényt kibocsájtó, röviden piros lézerek, és infravörös fényt kibocsájtó, röviden infralézerek. A piros fény elsõsorban a felszíni szövetekben nyelõdik el, a felsõ 5-10 mm-ben.
Szeptember 10-én, egy hónappal a Hontalan Állatok Világnapja után és az Állatok világnapja előtt szervezi Sétáltató Napját a Futrinka Utca Kutyavédő és Kutyás Szabadidősport Egyesület.
Kisebb mérgezések a táplálék vagy ivóvíz közvetítésével naponta jelentkezhetnek, de ezek talajból, pocsolyákból, stb. is eredhetnek. Az egészséges szervezet azonban megfelelő mechanizmussal rendelkezik ahhoz, hogy kisebb méregmennyiségeket károsodás nélkül közömbösítsen ill. kiválasszon.
Közel 1 millió forint értékben adományozott a Fehérkereszt Állatvédőrség Munkacsoportja chipleolvasó készülékeket a Nemzeti Adó- és Vámhivatal mélységi felderítő, illetve határszakaszokon szolgálatot teljesítő egységeinek.
Kedves Ági ! Az Ön által leírt tünetek alapján, vizsgálati eredmények hiányában , több diagnózis lehetősége is felmerül. Ilyen tünetek esetében, belső fül gyulladás, illetve különböző oktanú neurológia betegségek jöhetnek számításba. A kutya életkora alapján, felmerül az agyvérzés ( stroke ) lehetősége is. Kérem sürgősen forduljon kezelő orvosához, vagy ügyeleti számunkon az egyéb tünetek ismeretében, feltehetően minden kérdésére válaszolni tudok majd.: o620-9-943157. Üdvözlettel: dr Kiss Gabriella www.kutyaepilepszia.hu
Kedves Erzsi! Sajnálom, hogy kedvencét el kellett altatni. A leírt tünetek lehetnek vele jârói a folyamatnak. Dr. Puskás Gábor
Kedves Gazdi! Sajnos látatlanban erre nem lehet válaszolni, konkrét fizikális vizsgálatra lenne szükség.
Az anyakutyán lehet alkalmazni a Frontline cseppeket, a kölykökön még nem, de a sprayt lehet kölykökön is használni, azonban figyelembe kell venni a súlyukat az adagolásnál.
Kedves Gazdi, Sajnos a hajszál veszélyes lehet, nem kéne hagyni, hogy lenyelje, okozhat bélelzáródást, pont úgy mint a szőrlabda, amit esetleg nem tudnak kiköpni. van erről cikkünk, ajánlom figyelmébe: Macska mindent megrás, nyalogat:http://www.haziallat.hu/macska/viselkedes/macska-megrag-nyalogat/3532/MAcska szőrlabda:http://www.haziallat.hu/macska/gondozas/macska-szorlabda-emesztes/1685/