3676. A nyúl tartása lakásban: a nyúlketrec berendezése
A nyulak házi kedvencként való tartása a 90-es években vált nagy divattá az Egyesült Államokban, és onnan terjedt el a világ más országaiba.
A nyulak házi kedvencként való tartása a 90-es években vált nagy divattá az Egyesült Államokban, és onnan terjedt el a világ más országaiba.
Íme a legutolsó Facebook-os nyereményjátékunk (Háziállatok vakációja ) eredményhirdetése:
Ki látott már olyan cicát, aki kimondottan élvezi, ha dobigálják? Nem láttál még ilyet? Mi megmutatjuk neked videón!
Három bájos kiscicát mutatunk be, akik befogadásra várnak. Köszönjük!
Debrecen – Goldynak és Dömének rengeteg munkája mellett szerencsére maradt ideje a családalapításra is. Akik ilyen példásan segítenek betegeken, bizonyára remek szüleivé válnak saját utódaiknak. Gratulálunk!
Hát... a kép alapján nem szívesen diagnosztizálnék. Azért a tapintásra és néha labormintavételre is szükség lehet. Egyszóval nem tudom, el kellene vinni dokihoz a kutyust személyesen.
Sűrűn és szakszerűen kell körmölni, vagy szakemberrel (juhásszal, állatorvossal) körmöltetni. Érdemes ezenkívül megvizsgáltatni, hogy nincs-e ízületgyulladása, ami szintén ilyen tüneteket is okozhat.
Biztosat nem tudok mondani, de szerintem árthat. Méretarány kérdése is a dolog, de nem szerencsés a "vadászt" és a prédaállatot egy helyiségben tartani...
Én nem tenném össze.
Lehet adni csíráztatott babot a papagájoknak, de a zebrapintyeknek felesleges, mert nem tudnak vele mit kezdeni. A pintyféléknek inkább apróbb magvakat (köles, zab, búza, kender) csíráztasson, míg a papagájoknak a nagyobb szemű magokat kínálja fel (borsó, kukorica, napraforgó, kender, búza, zab, rizs stb.).