3681. Maci-liftet avattak Veresegyházán
Mentett gólyák, mosómedvék és farkasok társaságát élvezte a minap Tornóczky Anita, aki az Állatvédőrség szóvivőjeként a Veresegyházi Medvepark maci-liftjének avatóján több vadállatot is „megszelídített”.
Mentett gólyák, mosómedvék és farkasok társaságát élvezte a minap Tornóczky Anita, aki az Állatvédőrség szóvivőjeként a Veresegyházi Medvepark maci-liftjének avatóján több vadállatot is „megszelídített”.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) ciprusi partnerszervezetének (BirdLife Cyprus) becslése szerint a szigetországban közel 90 ezer madár esett orvvadászok áldozatául az idei vonulási szezonban.
Ebrendészeti hozzájárulás kivetésére adna lehetőséget az önkormányzatoknak a vidékfejlesztési miniszter által az Országgyűlésnek csütörtökön benyújtott új törvénymódosítás. Az új javaslat egyben tiltaná az élő állatok nyereményjátékon való ajándékozását, illetve pontosabban szabályozza a kutyák veszélyessé minősítését is.
A paraziták sok problémát okozhatnak a kutyának, és a gazdinak egyaránt. Mit tehetünk ellenük?
Mi az, amivel jót teszünk a nyuszinak, és mi az, amivel biztosan árthatunk neki?
Kedves Tünde! Nem valószínű, hogy a tüzelés miatt van bélhurutja. Ki kellene vizsgáltatni és meggyógyítani. Számtalan oka lehet, amit csak székletvizsgálattal és részletes klinikai vizsgálattal lehet kideríteni és gyorsan meggyógyítani. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Szandra! Mindenképp vigyék vissza a cicust a kezelő Kollégához
Kedves Sanyi, ajánljuk szíves figyelmedbe a következő cikkeinket:
Kedves Péter, ajánljuk figyelmedbe a következő cikket:
Üdvözlöm! A szakállas agámákra nem jellemző, hogy harapnának, nagyon szelíd állatok. Nyugodtan kézbe lehet venni őket, nagyon megszokják az emberek társaságát!