3681. Maci-liftet avattak Veresegyházán
Mentett gólyák, mosómedvék és farkasok társaságát élvezte a minap Tornóczky Anita, aki az Állatvédőrség szóvivőjeként a Veresegyházi Medvepark maci-liftjének avatóján több vadállatot is „megszelídített”.
Mentett gólyák, mosómedvék és farkasok társaságát élvezte a minap Tornóczky Anita, aki az Állatvédőrség szóvivőjeként a Veresegyházi Medvepark maci-liftjének avatóján több vadállatot is „megszelídített”.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) ciprusi partnerszervezetének (BirdLife Cyprus) becslése szerint a szigetországban közel 90 ezer madár esett orvvadászok áldozatául az idei vonulási szezonban.
Ebrendészeti hozzájárulás kivetésére adna lehetőséget az önkormányzatoknak a vidékfejlesztési miniszter által az Országgyűlésnek csütörtökön benyújtott új törvénymódosítás. Az új javaslat egyben tiltaná az élő állatok nyereményjátékon való ajándékozását, illetve pontosabban szabályozza a kutyák veszélyessé minősítését is.
A paraziták sok problémát okozhatnak a kutyának, és a gazdinak egyaránt. Mit tehetünk ellenük?
Mi az, amivel jót teszünk a nyuszinak, és mi az, amivel biztosan árthatunk neki?
Nem késő. Üdv
Ez minden esetben az adott táptól függ. Minden gyártó táblázatban ad útbaigazítást a mennyiség tekintetében, ezt a táblázatot kell keresni a csomagoláson.
T. József! Féregtelenítésre ajánlom a Spot-on készítményeket, amik külső-belső féreghajtók is. (rodamectin , vagy egyéb hatóanyag). Mindenképpen fontos a vitaminkiegészítés pld.: Béres Minera csepp cicának. Egyébként a cicaeledelek, konzervek megfelelő eleségként szolgálnak , ami kiegészíthető állateledelben beszerezhető élő eleséggel ( gyászbogár lárva stb.) Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Piretrin tartalmú porozó szerekkel hatásosan el lehet pusztítani.
Egy 3 hónapos kutyának ilyen tünetekkel sokféle baja lehet, leginkább egyes fertőző betegségeket kell kizárni. Mindenképpen és minél előbb állatorvoshoz kell vinni! Ne gondolkozzanak sokat, mielőbb vigyék el, mert akár az életébe is kerülhet a késedelem!