3691. Vörösiszap katasztrófa: kevés előrelépés egy év alatt
Egy évvel a kolontári vörösiszap katasztrófa után szinte semmi nem történt annak érdekében, hogy megakadályozzák a hasonló tragédiák bekövetkezését Magyarországon.
Egy évvel a kolontári vörösiszap katasztrófa után szinte semmi nem történt annak érdekében, hogy megakadályozzák a hasonló tragédiák bekövetkezését Magyarországon.
Az epilepsziás betegek gondozásba vétele és kezelése során gyakran felmerülő kérdés az emberi és az állatorvosi betegellátásban, hogy hányadik roham után kezdjük el az epilepszia gyógykezelését.
Múlhat el beszélgetés közép-európai hobbiállattartók között anélkül, hogy ne merülne fel a neve? Szembejön veled lépten-nyomon, a fővárosi aluljárókban, a liftben, a hír- és szaklapokban, a Facebook üzenőfaladon, egy baráti csevegés közben... Hogy miről beszélek? A TerraPlaza-ról, mely hazánk Európa szerte híres egzotikus állatbörzéje.
A daru az 1910-es években még költött Magyarországon, majd a fészkelő-állomány eltűnését követően néhány ezer példányos őszi és tavaszi vonulóként jelent meg nálunk évről-évre. Daruvonulás videón.
Vissza-visszatérő kérdés: mikor lehet "utcára vinni" a kutyakölyköt? Mikor mehetünk először sétálni a kiskutyával? Ahhoz, hogy erre megnyugtató választ adhassunk, néhány dologgal tisztában kell lenni.
Üdvözlöm! Valószínüleg egy mechanikai sérülés lehet, de látatlanban ezt nehéz megmondani. Javaslom, hogy ha nem javul akkor keresse fel az Exo-petet a 13. kerületben, ahol szakállatorvosok állnak rendelkezésükre!
Üdvözlöm! A harapás valószínüleg elfertőződött. azonnal az Exo-pet állatrendelőbe vigye javaslom, mert ott hozzáértő felkészült szakállatorvosok meg fogják gyógyítani!
Elvileg igen, főként, ha fiatal kortól vannak összeszoktatva és nem kalitban, hanem nagyobb röpdében vannak tartva. De az összeszokás készsége egyedfüggő is lehet. Mindenképpen fokozott figyelem kell a beszoktatáskor, de a későbbiekben is, ha agresszió tapasztalható, minél gyorsabban szét kell őket választani. Papagájok: gondozási 1x1
Üdvözlöm! Ilyen fiatal korban könnyen elképzelhető, hogy fázik az állat. Érdemes lenne egy jól bélelt bújókát be szerezni, illetve kaphatóak nagyon jól szabályozható melegítő párnák is-ezek használatánál nagyon fontos, hogy arról is meggyözödjünk rendszeres időközönként, hogy nem melegít-e túlzottan! Üdvözlettel. 5 dolog, amit minden hörcsög gazdinak tudnia kell Népszerű hörcsögnevek
Ha rendesen működik akkor én nem aggódnék, a lisztkukac bőre nehezen emészthető lehet hogy azért kellett ,,rásegíteni,, egy kicsit mert az nem tudott kijönni belőle. Ha van más akkor azzal ne etesse.