366. Macskabetegségek: gyomorrontás esetén mit tehetünk?
Mit tegyünk a beteg macskával, hogyan segíthetünk neki, ha gyomorrontása van?
Mit tegyünk a beteg macskával, hogyan segíthetünk neki, ha gyomorrontása van?
Sokan nem tudják, hogy mennyire egyszerű dolog, mert időről-időre ezen a területen is divathullámok söpörnek végig. A ló patáját is kezelni kell ugyanúgy, ahogy az ember a kezét is bekeni néha.
Az akció 2010.01.25-től 2010.03.14-ig tart. Legyél Te is Felelős Állattartó, hozd el az állatod!
Ez a kistermetű, ám igen tetszetős külsejű csótány, mind hobbiállatnak mind takarmányállatnak kitűnő. Elég bizarr!
2007. október 10-én megnyitotta kapuit a Market Central Ferihegy (MCF), hazánk első integrált kereskedelmi parkja, mely otthont ad az új Fressnapf áruháznak is. Háromrészes videóriportunkban bemutatjuk az ausztrál juhászkutyát Korózs-Papp Judit tenyésztő segítségével.
A nőstény macskát általában 7-8 hónapos korában javasolt ivartalanítani.
Több betegség tünetei is felmerülnek, ezért pontos választ sajnos nem tudok Önnek mondani. Érdemes lenne elkülöníteni a beteg halat a társai közül és vízcserét végrehajtani az akváriumban!
A kutyák vemhességi ideje kb. 62-65 nap, amit nehéz kiszámítani amiatt, hogy nehéz eldönteni, melyik párzás volt ténylegesen "sikeres".
Mindkettő nagyon könnyen szelídíthető, főleg, ha egész fiatal koruktól foglalkozunk velük vagy esetleg kézzel lettek felnevelve. Ezen túl egyedi tulajdonságoktól is függ a dolog.
A véres széklet ürítése mindenképpen aggasztó és az is, hogy továbbra sem eszik-iszik. Ez hamar kiszáradáshoz és az állat elpusztulásához vezet! Tehát feltétlenül kezelésre van szüksége a nyuszinak. Azt javaslom, vigyék vissza az állatorvoshoz, ha gondolják, esetleg keressenek egy másik kollégát.