366. Macskabetegségek: gyomorrontás esetén mit tehetünk?
Mit tegyünk a beteg macskával, hogyan segíthetünk neki, ha gyomorrontása van?
Mit tegyünk a beteg macskával, hogyan segíthetünk neki, ha gyomorrontása van?
Sokan nem tudják, hogy mennyire egyszerű dolog, mert időről-időre ezen a területen is divathullámok söpörnek végig. A ló patáját is kezelni kell ugyanúgy, ahogy az ember a kezét is bekeni néha.
Az akció 2010.01.25-től 2010.03.14-ig tart. Legyél Te is Felelős Állattartó, hozd el az állatod!
Ez a kistermetű, ám igen tetszetős külsejű csótány, mind hobbiállatnak mind takarmányállatnak kitűnő. Elég bizarr!
2007. október 10-én megnyitotta kapuit a Market Central Ferihegy (MCF), hazánk első integrált kereskedelmi parkja, mely otthont ad az új Fressnapf áruháznak is. Háromrészes videóriportunkban bemutatjuk az ausztrál juhászkutyát Korózs-Papp Judit tenyésztő segítségével.
Amennyiben két nőstény állatról van szó, össze lehet rakni, Ivarmeghatározásért vigye el állatorvosához. Üdv
Létezik.Keressen fel vele egy állatorvost.
Feltétlenül vigye állatorvoshoz, komplex kezelésre van szüksége.
T. Gazdi! Lehet heveny gyomormegterhelés, gyomorhurut, esetleg a vékonybél kezdeti szakaszának megbetegedése. Sajnos az Ön által leírtak alapján nem lehet "távdiagnózist" felállítani. Üdvözlettel: DR. Stark Róbert
T. Gazdi! Nem kötném össze a lihegését áttét képződéssel. Ilyen gyorsan nem alakulhat ki áttét. Nem tudom a műtétet megelőzően volt -e szívvizsgálat, de talán indokolt lehet megvizsgálni. Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert