3711. Árva nyuszikat fogadott örökbe egy kan csivava
A csupán három napos, még állni is alig tudó nyusziknak minden segítségre szükségük van az életben maradáshoz. És az sem baj, ha ez a segítség egy kutya személyében érkezik. Cuki fotók! :)
A csupán három napos, még állni is alig tudó nyusziknak minden segítségre szükségük van az életben maradáshoz. És az sem baj, ha ez a segítség egy kutya személyében érkezik. Cuki fotók! :)
A kutyák igazi társak a bajban, őrzik a házat, játékos barátok. Bár mostanában bizonyos fajták már státuszszimbólumok is. Nézzük, melyik a top 10 kutyafajta!
2011. október 21-től november 1-ig tartott a Halloween jelmezes fotójáték a háziállat.hu facebook oldalán. Megvan a nyertes és készült képgaléria is a legjobbakból! Nézzétek meg, ki lett a szerencsés nyertes!
Létezik szagmentes macskaalom? Elérhetjük, hogy otthonunk a kedvencként tartott cicák ellenére is jó illatú legyen, ráadásul TAKARÍTÁS NÉLKÜL? Ki ne szeretne ilyen almot!? Utánajártunk, hogy van-e ilyen macskaalom a piacon!
A négylábú kedvencekre számtalan, különféle élősködő által terjesztett kór leselkedik. Ezek közül a leggyakoribb a kullancsok által terjesztett betegségek. Sokan nem tudják, hogy szinte egész évben támadnak a kullancsok...
A tünetek hátterében hormonális probléma, de kontakt allergia is lehet. Legjobb lenne, ha felkeresnék az állatorvosukat.
1./ szigorú falkasorrend kialakítása 2./ az erős domináns megnyilvánulások és a "nemi vágy" - az két külön viselkedési forma 3./ az ivartalanítás követően 4-6 hónapra alakul át a hormonháztartás 4./ az ivartalanítás nem pótolja a két kutya szakszerű összeszoktatását 5./ ne engedjék, hogy az egyik kutya felugorjon a másikra, - ezen kívül még számtalan finom és árnyalt módját találhatja meg mind a két állat a hatalmi harc megnyilvánulásoknak (sorrendiség, játék- élelem- kényelem előjogok, csillapító szignálok vétele-adása, stb.)
Kedves Gazdi! Kutyájának adjon jó minőségű, nagytestű kutyának való, kölyök száraztápot, az adott prémium tápon feltüntetett mennyiségben (kornak, súlynak megfelelően). Ha megfelelő táppal eteti kutyáját, biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, nem szükséges egyéb kiegészítés (tojás...). Ha mégis úgy érzi nincs minden rendben, forduljon állatorvosához , biztos segíteni fog. Üdvözlettel: Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet Csapata
Üdvözlöm! A háttérben számos ok állhat (pl gyulladás, könnycsatorna nem átjárható, stb). Javaslom, hogy vigye el a kutyát állatorvosához!
Sok minden. Én is kérdezhetek? Fiú vagy lány, mióta, mennyire stb? Sajnálom, de ilyen kérdésre nem adható egzakt válasz.