3726. Vadászgörény, mint házikedvenc
Aki vadászgörény tartására vállalkozik, annak tudnia kell, hogy egy olyan állatot vesz magához, amelyik kis termete ellenére nem elégszik meg a rágcsálóknál jól bevált ketreces tartással.
Aki vadászgörény tartására vállalkozik, annak tudnia kell, hogy egy olyan állatot vesz magához, amelyik kis termete ellenére nem elégszik meg a rágcsálóknál jól bevált ketreces tartással.
Anne Young amatőr fotós lencsevégre kapott egy hosszúfarkú makákót Balin az őserdőben, amint éppen védelmezően szaglászott és ápolt egy kismacskát, nehogy bármi baja essen.
A kutya-fizioterápia hazánkban a kevésbé ismert gyógymódok közé tartozik, annak ellenére, hogy a humán gyakorlatban teljesen természetes az, hogy ortopédiai vagy neurológiai probléma esetén gyógytorna, elektroterápia vagy masszázs egészíti ki a rehabilitáció folyamatát.
Nyúltenyésztés, vemhesség és ellés. Az átlagos vemhességi idő 31-33 nap. A 29. nap előtti fialás esetén vetélésről beszélünk, az éretlen magzatok általában halva születnek.
A róka rágcsálókkal, madarakkal, hüllőkkel, rovarokkal és különféle hullákkal táplálkozik. Amikor kisrókákat nevel, gyakran látogatja a baromfiudvarokat, és kárt tesz a mezeinyúl és fácánállományokban is, azonban a közhiedelemmel ellentétben nem a haszonállatok, de nem is a haszonos vadak képezik fő táplálékát.
Kedves Gazdi! Az ön által leírtak sajnos nem nyújtanak elegendő információt a kórkép megállapításához. Mindenesetre az, hogy a másik cica szőre is elkezdett hullani, utalhat fertőző eredetre, egy esetleges gombás fertőzés pedig önre is átterjedhet. Vigye a cicát mielőbb állatorvoshoz! Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet csapata
Kedves Gazdi! A szájkosár használatát helyi rendeletek szabályozzák. Hívja fel a helyi önkormányzatot további információért. Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi rendelőintézet csapata
Lázcsillapító gyógyszereket lehet, ill. kell használni. Az, hogy a gyógyszert éppen injekcióban kapja-e, vagy szájon át adják tablettában, technikai különbség. A borogatás a szőr miatt nem hatékony.
Kedves Gazdi! Ez nem ilyen egyszerű, tessék állatorvoshoz fordulni, mielőtt nem lesz még nagyobb baj! Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Kedves Gazdi! Bizony árthat, ne adja! Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc