371. Sztárok meghökkentő házikedvencei
Egyes sztárok csak kedvtelésből, mások csak a divat miatt, míg néhányan valóban szeretetből tartanak állatokat. Nézd meg Őket magadnak!
Egyes sztárok csak kedvtelésből, mások csak a divat miatt, míg néhányan valóban szeretetből tartanak állatokat. Nézd meg Őket magadnak!
Hazatérve döbbenten tapasztaltam: nyitva a ketrecajtó, deguk sehol! Még szerencse, hogy az erkélyajtót becsuktuk.
Majdnem mindegyik ló szereti a teát, no nem az agyoncukrozott fekete teát, amit mi szürcsölgetünk, hanem a kimondottan nekik készült gyógynövényfőzetet.
Ez a nagytestű, impozáns megjelenésű csótány igen elterjedt hobbi- és takarmányállat. Szaporítása viszonylag könnyű, ami előny, ha tápláléknak szánjuk nagytermetű rovarevő állatainknak.
A rákosi vipera Magyarország legveszélyeztetettebb gerinces faja. Natura 2000 jelölő faj, hazánkban fokozottan védett, természetvédelmi értéke egy millió forint.
A kisállat jól viselné a költözést, csak a régi tárgyai, amelyeket felsorolt, maradjanak meg az új helyén. Ha további tanácsainkra lenne kíváncsi a tartással kapcsolatban, kérem keresse fel honlapunkat: www.allatpatika.hu
Igen, az ivaréretté válás okozza a macskáknál azt a jelenséget amit Ön leírt. A visszatérés esélyét leginkább két tényező befolyásolja: • baleset • másik élelemforrás
Kedves Állatbarát! Lehet felnőtt macskaeledelt adni a kisállatnak. Ha rosszul volt, valószínű, hogy a konzerv minőségében van a hiba. Későbbiekben érdemes kipróbálni másik, jobb összetételű ételt.
Hát, a felpuffadt hasnak nem sok köze lehet a mandulákhoz..... Sajnos azonban szinte semmit nem tudni a kutyájáról, ami fontos lenne a kérdés megválaszolásához. Nem tudni mennyi idős, kan-e vagy szuka, milyen fajta, stb, stb.... Egyetlen egy dolgot tudok csak javasolni: keressen olyan állatorvost, aki ALAPOSAN hajlandó megvizsgálni. Minél előbb, mielőtt késő lenne!
A darakór kezelésénél nagyon fontos tudni, hogy parazitával van dolgunk, melyek csak kifejlett állapotban tartózkodnak a halakon, azokról leválva a vízben/tereptárgyakon osztódnak, majd a kikelő paraziták halak után kutatnak. Amennyiben nem találnak halakat önmaguktól elpusztulnak, azonban csak ebben az állapotukban hat rájuk a gyógyszeres kezelés, a halon levő és osztódó stádiumban lévő parazitákra nem! Emiatt nagyon fontos, hogy a kezelés a tartóakváriumban történjen valamint elég hosszú ideig tartson (ennek meggyorsítására fontos a hómérséklet emelése!) , különben a halak visszafertőződhetnek - ahogy az ebben az esetben is megtörtént sajnos.