371. Sztárok meghökkentő házikedvencei
Egyes sztárok csak kedvtelésből, mások csak a divat miatt, míg néhányan valóban szeretetből tartanak állatokat. Nézd meg Őket magadnak!
Egyes sztárok csak kedvtelésből, mások csak a divat miatt, míg néhányan valóban szeretetből tartanak állatokat. Nézd meg Őket magadnak!
Hazatérve döbbenten tapasztaltam: nyitva a ketrecajtó, deguk sehol! Még szerencse, hogy az erkélyajtót becsuktuk.
Majdnem mindegyik ló szereti a teát, no nem az agyoncukrozott fekete teát, amit mi szürcsölgetünk, hanem a kimondottan nekik készült gyógynövényfőzetet.
Ez a nagytestű, impozáns megjelenésű csótány igen elterjedt hobbi- és takarmányállat. Szaporítása viszonylag könnyű, ami előny, ha tápláléknak szánjuk nagytermetű rovarevő állatainknak.
A rákosi vipera Magyarország legveszélyeztetettebb gerinces faja. Natura 2000 jelölő faj, hazánkban fokozottan védett, természetvédelmi értéke egy millió forint.
Tisztelt Kérdező! Ez kifejezetten olyan probléma, amivel az első tünet alkalmával állatorvoshoz kell fordulni. A szemkörnyéki gyulladások könnyen ráterjedhetnek a szemgolyóra, ami a látás elvesztését eredményezi. A kamilla általában gyulladáscsökkentő hatású, de a kezelés első napjaiban fokozhatja is a gyulladást, ezért a szemészetben inkább kerüljük. A pontos teendőt az állatorvosi vizsgálat eredménye alapján lehet megmondani. Tisztelettel: dr. Keleti Zoltán - Állategészségház, Vértesszőlős
T. Gazdi! Abban egészen biztos vagyok, hogy a comb külső felületén nem lehet sérv, kullancs pedig nem nő 6 cm-re. Képek és pontos leírás nélkül ( színe, tapintata, felszíne, szőrrel fedettsége stb....) csak arra tudok gondolni, hogy szövetszaporulatról van szó , ami lehet gyulladásos vagy daganatos eredetű, ez utóbbi jó,- vagy rosszindulatú. Mindenképpen állatorvosra lesz szüksége. Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Amig nem 100% a váladék eredete, semilyen beavatkozást nem javasolok.
Nem. Majd 6 hónaposan lesz az.
Nem érdemes semmi logikát keresni a történtekben, a cica minden bizonnyal ösztöneitől vezérelve döntött úgy, hogy eltávolítja a kölykeit, ill. azok maradványait, amelyek valószínűleg már korábban elpusztultak. (Élő kölyköt nem szoktak megenni sem a kutyák, sem a macskák.) Okos tanácsot ebben a helyzetben nem lehet adni, szerintem jobb ezt a dolgot a természetre bízni. (Ott naponta megesiki az ilyesmi.)