3756. Öko-kutya
Nem csak szobatiszta, de környezetbarát is lehet minden házikedvenc. Min érdemes változtatni? Oszd meg mással is!
Nem csak szobatiszta, de környezetbarát is lehet minden házikedvenc. Min érdemes változtatni? Oszd meg mással is!
Boldogabbá és nyugodtabbá teszik mindennapjainkat az állatok? A kutya, macska, nyúl, a rágcsáló, de akár egy ló is lehet "állatterapeuta".
Az emberi boldogság országos felmérése után a kutyák következtek Nagy-Britanniában: megkeresték az ország legboldogabb ebét.
Tíz millió eurót (bő 3 milliárd forintot) örökölt egy fekete macska Olaszországban.
Osszuk-e meg az ágyunkat alvás alatt a háziállatunkkal? Aludjunk kutyával vagy macskával? Mi szól mellette és ellene?
A leírtak alapján idült gyomorhurut alakult ki a kutyában és amiatt túl sok gyomornedv termelődik ami a hányással távozik.Gyomornedv termelést csökkentő gyógyszerrel lehetne gyógyítani./pl.Quamatel/ Mit tegyünk, ha rossz a kutyánk emésztése?
Mindenképpen forduljanak állatorvoshoz a kivizsgálás céljából. A pajzsmirigy alulműködésének nagy az esélye, de akár más szervi baj is kiderülhet.
Amennyiben nem tett még fel eddig odút, nem lehet kijelenteni, hogy nem menne bele a madár. A nyitott fészekben kisebb a sikeres kelés esélye, mint a zárt odúban. A nimfapapagájok fészekalja általában 4-6 tojás, a madarak az utolsó tojások megtojásakor kezdik a kotlást. Nimfapapagáj
Kedves Gazdi! A leírt tünetek alapján a kutyának valószínűleg gyulladás alakult ki a pofa ezen tájékán. Ez előfordulhat - főleg az említett tájon - az örlőfog gyökérgyulladásához kapcsolódóan, mely mindenképp állatorvosi ellátást igényel. Egy bőr alatt, nem röghöz kapcsolódó talyog is fájdalmas, felnyitast és antibiotikum kúrát igényel. Egy rendelő fel van készülve nem kezes kutyákkal való banasra - érdemes oda telefonálni, előre bejelenteni a kutyus erkezest, így nem lesz gond. Mielőbbi jobbulást kívánok!
A kérdéseire nagyon nehéz bármi jóslatot mondani. A jövő ugyanis sok-sok mindentől függ, és jósolni ebben a kérdésben nem lehet. Az is tény, hogy rengeteg kutya él hibás fogazattal, előre- vagy hátraharapással, és ez őket a legkevésbé sem zavarja. Jó és hozzáértő fogászatot a www.vetfog.hu oldalon találhat. Ezt egyébként jó szívvel tudom ajánlani is. A jó gazdi a kutyája fogairól is gondoskodik Kutyák fogápolása - előzzük meg a fogkő kialakulását