3756. Öko-kutya
Nem csak szobatiszta, de környezetbarát is lehet minden házikedvenc. Min érdemes változtatni? Oszd meg mással is!
Nem csak szobatiszta, de környezetbarát is lehet minden házikedvenc. Min érdemes változtatni? Oszd meg mással is!
Boldogabbá és nyugodtabbá teszik mindennapjainkat az állatok? A kutya, macska, nyúl, a rágcsáló, de akár egy ló is lehet "állatterapeuta".
Az emberi boldogság országos felmérése után a kutyák következtek Nagy-Britanniában: megkeresték az ország legboldogabb ebét.
Tíz millió eurót (bő 3 milliárd forintot) örökölt egy fekete macska Olaszországban.
Osszuk-e meg az ágyunkat alvás alatt a háziállatunkkal? Aludjunk kutyával vagy macskával? Mi szól mellette és ellene?
Talán valamelyik takarmánygyümölcsből? Vagy magokból? Cseréld gyakrabban az almot! És ha nem eszik meg az állatka minden zöldséget-gyümölcsöt 2 nap alatt, akkor azokat ki kell venni a terráriumból.
A képen látható ketrec rágcsálóknak, kistestű emlősöknek készült. Madarak tartására alkalmatlan.
Nem jelent nagy problémát, ha a kalitka aljába szórja a magvakat, de így nagyobb az esélye, hogy a madár a saját székletével szennyezett eleséget fogyaszt. A legjobb megoldás, ha a madárnak az etetőtálban kínálja fel az eleséget. Így jobban tudja kontrollálni a minőséget és az elfogyasztott mag mennyiségét is.
Előfordul, hogy a megfelelő időszakban sem hajlandó felvenni a kant a szuka. Ilyenkor a mesterséges megtermékenyítés a megoldás.
Nagyon sajnálom a történteket. Az okot pontosan nem tudom megmondani. A leírt tünetek szinte bármelyik betegség végső stádiumában előfordulhatnak (kiszáradás, shock, elgyengülés, stb. következtében).