3811. Óriásakvárium a FeHoVa kiállításon
Óriási, 22 400 literes akvárium lesz az egyik különleges látnivalója a Hungexpo Budapest Vásárcsarnokban február 16-án megnyíló Fegyver, Horgászat, Vadászat Nemzetközi Kiállításnak, a FeHoVA-nak.
Óriási, 22 400 literes akvárium lesz az egyik különleges látnivalója a Hungexpo Budapest Vásárcsarnokban február 16-án megnyíló Fegyver, Horgászat, Vadászat Nemzetközi Kiállításnak, a FeHoVA-nak.
Az ember által használt gyógyszerek több háziállatot betegítettek meg az Egyesült Államokban tavaly, mint bármely más mérgező anyag.
A macskafajták nagy része a rövid szőrűek kategóriájába sorolható. Megszokott házi macskáink is közéjük tartoznak, hivatalos elnevezésük: európai rövid szőrű.
A vadászgörények nagyon tiszta állatok, de a szobatisztaságra nekünk kell megtanítani őket.
Még mindig nagyon sok cicus van "szabadlábon", gazdi nélkül. A Cicamentő Angyalok sokukat befogadják, de a kedves cirmosok végleges lakhelyre és szerető emberekre várnak.
A patkány/egér -méreg okozta mérgezés nagyon súlyos állapotot tud előidézni, ami akár halálos is lehet. Ezt a mérgezést elméletben könnyű kezelni, a gyakorlatban azonban ez nem így van. A K vitamin, mint ellenszer, önmagában már nem hatásos akkor, amikor már alig van vér az erekben. De akkor sem lehet megígérni a gyógyulást, ha mindent megkap a beteg, amit ilyenkor adni kell. Sajnálom, hogy így alakult a történet, ahogy, de ebben a pakliban ez is benne volt.
Azt javasolom keressen egy megbízhatót, mert a tünetek alapján legalább húsz okot tudnék felsorolni... Mindenképpen kivizsgálásra lenne szükség (fizikális, vérlabor, ultrahangvizsgálat stb.).
a füstölés és érlelés nem felel meg a minimum fél órás hőkezelésnek. Nagyon helyesen teszi, ha ilyen készítményeket nem ad kutájának, macskájának. Remélhetőleg nem esik baja a kutyának, mert nem gyakori betegségről van szó, és bízzunk benne, hogy az itthon ,üzletekből vásárolt húsáruk ellenőrzött termékek.
Meztelen malacoknak melegebb hőmérsékletre van szükségük. A ketrec fölé lógatott infralámpa segíthet, de vigyázzon a megfelelő távolságra! 25-28 foknál semmiképpen ne legyn melegebb alatta, illetve a ketrec egy része ne érjen alá, hogy félre tudjanak vonulni, ha túl nagy a meleg.
Kedves Gazdi! A köhögésnek nagyon sokféle oka lehet. Lehet ez egy egyszerű meghűlés következménye, de lehet akár az ún. kennel-köhögés betegség tünete is. Megfelelő kivizsgálás nélkül csak találgatni lehet, hogy mitől köhög a kiskutya. Van mód természetes hatóanyagokkal (gyógynövények, homeopátiás szerek) való kezelésre is. Ahhoz, azonban, hogy tudjak Önnek javasolni ilyen készítményt, sajnos nagyon kevés az információ, amit leírt. Fontos lenne tudni, hogy mikor kezdődtek a tünetek, tehát mióta tart a köhögés, volt-e valami előzménye, a köhögés mellett van-e más tünet (bágyadtság, láz, étvágytalanság, hasmenés, ... stb.). Amennyiben szeretné ilyen jellegű terápiával kezeltetni kedvencét, szívesen segítek, kérem hívjon: 06 (20) 928-4425 Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos