3846. Terrarisztika Börze Budapest - 2012-ben is
Hamarosan ismét lesz lehetőségünk rácsodálkozni a legszebb és legextrémebb hüllőkre, hiszen áprilisban újra jön a Terrarisztika Budapest Börze.
Hamarosan ismét lesz lehetőségünk rácsodálkozni a legszebb és legextrémebb hüllőkre, hiszen áprilisban újra jön a Terrarisztika Budapest Börze.
Sokan gondolják úgy, hogy a kutyakölykök - akár a fű - nőnek maguktól. Ahhoz azonban, hogy a fajta alaptulajdonságait kiemeljük vagy a nemkívánatosabbakat kordában tartsuk, valamint hogy az ember-kutya barátság kialakulását segítsük, érdemes már az alomban elkezdeni a kölykök szocializációját.
Leginkább a kisebb termetű kutyáknál fordul elő, hogy az utcán szinte minden járókelőt megugatnak. De miért érez késztetést a kutyánk, hogy ok nélkül támadjon? Lehull a lepel.
Fakó lóantilopok (Hippotragus equinus) érkeztek a Szegedi Vadasparkba: a karanténidőszak leteltét követően a két, Portugáliában született nőstényt egy bika társaságában már a látogatók is megfigyelhetik az Afrika-kifutóban.
Úgy tűnik, a madarak konkurenciára leltek az egerekben, legalábbis az éneklés terén. Utóbbiak is dalra fakadnak ugyanis.
Fajonként változik, vannak fajok amik az emberöltőt is meghaladhatják és vannak amik egy évig élnek. Milyen halról van szó?
Üdvözlöm! Szerintem a lehűlés lehet az oka! 28-32 C az optimális neki. Ha megfelelő a hőmérséklet, akkor vitamin-hiány lesz a gond! Kapjon halat 80%-ban és szórja meg valami jó minőségű vitamin porral (Korvimin, Baefar).
A káposzta kerülendő puffasztó hatása miatt, kivéve az un. kínai kelt, amelyből 1-2 levél etethető. Ha nincs más zöldeleség, a hagyományos káposztafélékből sárgarépával felesben, heti két alkalommal szoktunk etetni A tyúkalkatúak esetében egyedenként kb. 1 evőkanálnyit. Prevenciós féregtelenítés és egyéb megelőző kezelések, alapvető higiéniás előírások betartásával, a túlzsúfoltság elkerülésével tarthatók együtt a galambok baromfikkal.
Ha januáriak a tojások, akkor nem "halottak", csak még nincs látható fejlődésben az embrió. A vérérháló közepén ő a "pötty". A leírtak alapján ebben a tojásban indult be legkorábban az élet. A kikelő fiókák korában valószínűleg lesz pár nap különbség. Ha részletesebben érdekli mi történik a tojás világrajöttétől a fióka keléséig, ajánlom figyelmébe Dr. Bogenfürst Ferenc: A keltetés kézikönyve című művét..