3856. Zongorázó golden retrieverek
Zongorázni tanítja kutyáit egy francia nő. A golden retriverek egészen jól haladnak - gazdijuk furulyán adja nekik az instrukciókat.
Zongorázni tanítja kutyáit egy francia nő. A golden retriverek egészen jól haladnak - gazdijuk furulyán adja nekik az instrukciókat.
Egy optikus úgy döntött, kitör a megszokott körből, és kutyáknak készít napszemüveget. Boltot is nyitott, ahol az UV-védelemmel ellátott okulárék bőséges választéka várja a kutyákat, na és a gazdikat.
A kilenc életéből legalább egyet elhasznált Demi, a macska, mivel gazdája véletlenül kicentrifugázta őt a vizes törölközőkkel együtt.
Új valóságshow indul Magyarországon, ám ezúttal nem emberi „celebjelöltek” a szereplők, hanem egy pár fokozottan védett kerecsensólyom. A tét azonban itt sem kicsi, a szülők feladata azonban ez esetben valószínűleg sokkal nehezebb, mint egy megszokott valóságshow szereplőinek: öt tojás kiköltése, és a kikelt fiókák sikeres felnevelése, valamint felkészítése az önálló életre. Ráadásul nekik eközben még a napi betevőről is maguknak kell gondoskodniuk – az egész család számára.
Bajban vannak Ausztrália jelképei, a koalák. Az élőhelyük zsugorodása, a klímaváltozás és a baktériumok okozta betegségek által sújtott állatok egyre kisebb területre szorulnak vissza. Queenslandben, Ausztrália nagy északkeleti államában 2001 és 2008 között számuk 45 százalékkal csökkent a városias körzetekben és tizenöt százalékkal a természeti környezetben.
Nehéz jó tanácsot adni. Betegség sajnos bárkit utolérhet. Az állatka élettartamának figyelembevételével lehetne esetleg dönteni. Például görényeket egyre többen tartanak, nagyon barátságosak és szeretgetni is lehet őket. De a háziállat.hu-n nagyon sok cikk szól a megfelelő házikedvenc kiválasztásáról.
Talán húgyhólyaghurut vagy hólyaghomok/-kövesség? El kell menni vele állatorvoshoz. Egyszerűbb esetben néhány szurival rendbe lehet hozni.
Ilyet még én sem hallottam. Nem hiszem, hogy vitaminhiányra utal. A cicák ilyenek, vannak mániáik! Ha aggódnak, akkor szerintem többször kellene takarítani a lakásban! :)
Véleményem szerint az Ön által megjelölt méretű kalitka szűkös két nimfapapagájnak. Válasszon egy legalább 70x50-es alapterületű, 70 cm magas kalitkát. A madarak különneműek legyenek, ne tegyen fel nekik odút és akkor nem lesz szaporulat. Az egyedül tartott madár gyorsabban, könnyebben szelídül.
A máltaiak és más törpe kutyák valóban hajlamosak a válogatásra. Ezt csírájában meg kell próbálni elfojtani és javasolt az eb "vagány" nevelése is! Elolvasva a levelet túlzottan aggasztó dolgokra nem gondolnék. Féreghajtás javasolt és vigyenek székletet megmutatni orvosuknak, aki vizsgálatokat is tud kérni a mintából, hogy mindenki megnyugodjon. A kétszeri evés is teljesen rendben van, ha a kutyus így akarja!