3871. Úgy alszol, mint egy állat?
Vajon van kapcsolat az állatok alvási szokásai és az embereké között? Sok tekintetben hasonlóan alszunk, sőt, az állatok alvásának megértése az embereken is segíthet.
Vajon van kapcsolat az állatok alvási szokásai és az embereké között? Sok tekintetben hasonlóan alszunk, sőt, az állatok alvásának megértése az embereken is segíthet.
Különös dologra lett figyelmes egy macskatulajdonos Reigate-ben, a kis brit faluban. Egy erdei egér csúnyán ellátta kedvence baját.
Sokan szeretnek macskával aludni. Az, hogy mindez egészséges, megkérdőjelezhető. Akkor azonban már egyenesen elgondolkodtató a kérdés, ha megnézzük, mit is csinál az ágyunkban a macska, amíg mi alszunk.
A húsvéti hétvégén, Miskolcon rendezik az év első hazai CACIB kiállítását. Miskolc Marathon Dogshow 2012.04.07-2012.04.08.
Vajon mekkorára nő majd az ajándékba kapott nyuszi? Egyáltalán, kinek ajánlott nyulat venni? Mivel tehetjük komfortossá az új jövevény életét?
Az énekes papagájok igen agresszív madarak, csak a saját fajtájából és ellenkező nemű párt javasolnék mellé. A nyár vége felé lesznek nálunk fiókák, a http://www.bonapartemadar.hu webcímen megtalálja elérhetőségünket.
Lehet szabadon, de egy homokos területet mindenképpen kell biztosítani neki, ahol elvégezheti a dolgát és természeteshez közeli környezetben érezheti magát. Szerintem érdemes egy nagy terráriumot berendezni a tekinek és abból időnként szabadon engedni. Ilyenkor viszont mindig figyelni kell, nehogy baleset (rálépés, leesés, kutyaharapás) érje!
Enyhén langyos vízben, bárminemű tisztító szer nélkül egy egyszerű kefével megoldható a probléma.
Ez macskáknál így természetes. Normálisan nem látszódik szinte semmi. De ettől még tökéletesen párzóképes a cica, éppen ezért 10 hónaposan már itt az ideje az ivartalanításnak, mielőtt összeszed valami fertőző betegséget (ha kijárós)!
Valószínű, hogy valamilyen fertőzés, betegség vagy fertőzött takarmány okozza a problémát. A híg széklet több mindenből adódhat, a szín, állag, szag minden betegségnél más és más jellegű. Kérem, írja le részletesen, hogy milyen a madár ürüléke, úgy többet tudnék segíteni. Ha a madár állapota romlik, forduljon állatorvoshoz. (Dr. Beregi Attila, tel.: 06-20-954-9743. Hivatkozzon rám nyugodtan!)