3871. Úgy alszol, mint egy állat?
Vajon van kapcsolat az állatok alvási szokásai és az embereké között? Sok tekintetben hasonlóan alszunk, sőt, az állatok alvásának megértése az embereken is segíthet.
Vajon van kapcsolat az állatok alvási szokásai és az embereké között? Sok tekintetben hasonlóan alszunk, sőt, az állatok alvásának megértése az embereken is segíthet.
Különös dologra lett figyelmes egy macskatulajdonos Reigate-ben, a kis brit faluban. Egy erdei egér csúnyán ellátta kedvence baját.
Sokan szeretnek macskával aludni. Az, hogy mindez egészséges, megkérdőjelezhető. Akkor azonban már egyenesen elgondolkodtató a kérdés, ha megnézzük, mit is csinál az ágyunkban a macska, amíg mi alszunk.
A húsvéti hétvégén, Miskolcon rendezik az év első hazai CACIB kiállítását. Miskolc Marathon Dogshow 2012.04.07-2012.04.08.
Vajon mekkorára nő majd az ajándékba kapott nyuszi? Egyáltalán, kinek ajánlott nyulat venni? Mivel tehetjük komfortossá az új jövevény életét?
Ha penész, vagy baktériumos rothadás állna a háttérben, annak már hosszú ideje lett volna előjele. Vagyis a baleset a legvalószínűbb, de javaslom szakember felkeresését. Ha a szarusrész töve épp maradt, úgy kinőhet a csőr, de folyamatos korrekciót fog igényelni az esetleges teljes gyógyulásig.
A kutyákat (egy-két kuriózum számba menő kivételtől eltekintve) sajnos szinte lehetetlen alomra szoktatni. Ennek legfőbb oka a génjeikben keresendő, az ő "programjuk" másképpen van kitalálva. Így aztán legtöbbször teljesen hiába való a gazdik ezirányú próbálkozása. A szobatiszta kutya nagyon sokáig igyekszik visszatartania a dolgát, de ha már végképp nem bírja tovább, oda piszkít, ahol éppen van. Ez teljesen érthető viselkedésforma, ha már egyszer arra szoktatták, hogy a lakásban nem szabad a dolgát elvégeznie.
Amit Ön leír, az valószínűleg maga a tejmirigy. De a biztonság kedvéért mutassa meg állatorvosnak. Zsömböly Miklós
A karmosbékák eredetileg, "dagi" állatok, ami azt jelenti, hogy a testük és a végtagjuk is eléggé felpüffedt! Ha mégsem ez a magyarázat, -tehát ha kórosan nagy az elváltozás- akkor ennek sajnos számtalan oka lehet! Lehet, hogy valami fertőzés, táplálék által okozott nem megfelelő anyagcsere-zavar, nem megfelelő tartási körülmények stb. Mindenképpen vigye el állatorvoshoz, ha nem javul az állat. Csak specialista orvost javaslok, amit itt talál is az oldalon!