3881. Szurikáta született a Szegedi Vadasparkban
Már a látogatók is megfigyelhetik a Szegedi Vadaspark szurikátacsapatának legifjabb tagját, amely a tavasz első napján, március elsején született.
Már a látogatók is megfigyelhetik a Szegedi Vadaspark szurikátacsapatának legifjabb tagját, amely a tavasz első napján, március elsején született.
Rövidesen balzsamfenyő-kivonat válthatja ki a luxusparfümök gyártásában a bálnák belében keletkező ámbrát kanadai tudósok kutatása alapján.
Véletlenül "félrekotlott" egy tyúk Nagy-Britanniában: kacsákat költött ki.
Negyven új kígyó-, gekkó- és egyéb gyíkfajt sikerült meghatároznia annak a nemzetközi kutatócsoportnak, amely egy magyar kutató vezetésével mintegy 250, Madagaszkár különböző részein élő hüllőfaj bizonyos génszakaszait hasonlította össze.
A kóbor macskának nincs gazdája? Ugyan már! Akár 16 év után is hazakeveredhet egy cica. Németországban megtörtént.
A fülatkára többféle készítmény is létezik (Advocate, Stronghold, Otimectin stb és injekciók is). Ezek a szerek teljes gyógyulást hoznak, amennyiben csak atka-fertőzés van.
Kedves Noémi! Adhat, sőt kell is neki a friss víz. Viszont hirtelen ne egyen sok fűfélét előszárítás nélkül, mert attól felfúvódhat. Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Kedves Gazdi! Szerintem jobb ha megnézeti állatorvossal, mert e kölykök gyorsan kiszáradnak! Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Prémium minőségű, életkorának és elvárt súlyának megfelelő tápok közül válasszanak neki. Mellette természetesen kaphat házi kosztot is elegendő mennyiségű hússal. A tápok ára általában tükrözi azok minőségét is.
Hagyni kell legelni, abrakot ne kapjon, ha nem kérődzik vissza az anyja mellé.