3911. Macskás kávéház nyílik Bécsben
A macskák kedvelőinek akarnak kedvében járni egy új bécsi kávéház tulajdonosai. A Cafe Neko vendégeit öt cica hivatott jó kedélyre deríteni.
A macskák kedvelőinek akarnak kedvében járni egy új bécsi kávéház tulajdonosai. A Cafe Neko vendégeit öt cica hivatott jó kedélyre deríteni.
Négyszer súlyosabb volt az átlagnál a világ legkövérebb macskája. 18 kilót nyomott Maow, azaz Miaú. Az orvosok még próbáltak rajta segíteni, de már nem lehetett.
Szájharmonikázó, pontosabban ormányharmonikázó elefántja van egy állatkertnek az Egyesült Államokban.
Mesterségesen nevelték fel a március elején született szurikátakölykök egyikét a Fővárosi Állat- és Növénykertben.
Félezer pulóvert tervez kötni pingvineknek egy német nő.
Sokféle probléma okozhatja. A tehéntej helyett a kutyáknak készült tejport javasolnám. Ha nem szopik továbbra sem, akkor feltétlen vigye állatorvoshoz, hogy megvizsgálhassák...
Kedves Dominika! Nyáron minden gond nélkül ki lehet tenni a pézsmatknősöket a kerti tóba. Nem szabad elfelejteni ilyenkor, hogy fokozott figyelmet kell fordítani a megszökés megakadályozására. A mi éghajlati körülményeink között a telet nagy valószínűség szerint nem élnék túl. Ösztől tavaszik mindenképp lakásban, ellenőrzött körülmények közt kellene tartani őket. Üdvözlettel dr. Géczy Csaba
Elsőként arról kellene megbizonyosodni, hogy miztosan két külön nemű madárról van-e szó. Ha igen, úgy a költésre fel kell őket készíteni megfelelő odúval(25 x 25 cm alap, 35 cm magasság, a felső harmadban kb. 5cm átmérőjű bebúvó nyílással, aljzatnak forgáccsal), lágy- és zöldeleséggel, csíráztatott magvakkal. Ásványianyag kiegészítő folyamatosan álljon rendelkezésükre.
Kedves gazdi! Ha Magyarország területéről fordult hozzánk, akkor biztos kell lennie állatorvosnak a közelben, erre jogszabályi kötelezettség van. A vakarózás az egyik leggyakoribb bőrtünet, nagyon sok probléma jele lehet, diagnosztikájához mindenképp szakemberre lesz szükség! Első körben a külső élősködők elleni szerek jönnek szóba, amelyeket viszont csak állatorvosnál, vagy állatpatikában tud beszerezni. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor.
Kedves Gazdi! Jó eséllyel a pálcika megemésztődik annyira, hogy az ürülékkel távozzon, de azért kérem mutassa meg az állatorvosnak a kutyust