3921. Legviccesebb pillanatok a macskák életéből - Videóval
A macskákat mindennek lehet nevezni, de nem unalmasnak. A gazdiknak és kameráiknak hála ráadásul a legviccesebb macskapillanatokat is megtekinthetjük.
A macskákat mindennek lehet nevezni, de nem unalmasnak. A gazdiknak és kameráiknak hála ráadásul a legviccesebb macskapillanatokat is megtekinthetjük.
Ahogy az embereknek, úgy az állatoknak is van joga teljes életre- akár fél lábbal is. Luca, a rétisas művégtagot kapott gondozóitól.
Természetvédőknek sikerült rejtett kamerákkal filmre venniük a világ legveszélyeztetettebb gorilláját, a Cross folyó menti gorillát (Gorilla gorilla diehli) Kamerunban.
Magyarország egyik legszínpompásabb madarát választották meg az "Év madara 2013" szavazáson, hogy a következő évben kitüntetett figyelem övezze, és faja társadalmi szinten is bemutatásra kerüljön.
A fokozódó felmelegedés következtében számos emlős élőhelye túl gyorsan helyeződik át ahhoz, hogy az érintett fajok lépést tarthassanak az ütemmel: tíz százalékuk számára ez egyet jelent a pusztulással, egyes területeken akár az emlősök 39 százaléka is odaveszhet egy amerikai tanulmány szerint.
Kedves Gazdi! Az ön által leírtak sajnos nem nyújtanak elegendő információt a kórkép megállapításához. Mindenesetre az, hogy a másik cica szőre is elkezdett hullani, utalhat fertőző eredetre, egy esetleges gombás fertőzés pedig önre is átterjedhet. Vigye a cicát mielőbb állatorvoshoz! Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet csapata
Kedves Gazdi! A szájkosár használatát helyi rendeletek szabályozzák. Hívja fel a helyi önkormányzatot további információért. Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi rendelőintézet csapata
Lázcsillapító gyógyszereket lehet, ill. kell használni. Az, hogy a gyógyszert éppen injekcióban kapja-e, vagy szájon át adják tablettában, technikai különbség. A borogatás a szőr miatt nem hatékony.
Kedves Gazdi! Ez nem ilyen egyszerű, tessék állatorvoshoz fordulni, mielőtt nem lesz még nagyobb baj! Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Kedves Gazdi! Bizony árthat, ne adja! Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc