3926. Halászhálónak hitték a különleges óriásmedúzát - Videóval
Óriásmedúzát filmetek le az Atlanti-óceánban, Nagy-Britannia közelében, a fajt ugyan már a hatvanas években felfedezték, megfigyelései azonban ritkaságszámba mennek.
Óriásmedúzát filmetek le az Atlanti-óceánban, Nagy-Britannia közelében, a fajt ugyan már a hatvanas években felfedezték, megfigyelései azonban ritkaságszámba mennek.
Kétnapos tanácskozást tartott a Londoni Egyetem arról, hogy a szamarak valóban buták-e.
Elájult egy pandamedve megmentői kontársága miatt Németországban.
Mindenki álma, aki belekóstolt a lovas életbe, és szerelme lett a ló, egy saját ló. A valóságban azonban egy, a saját igényeknek megfelelő ló megtalálása, megvétele és fenntartása sokkal nehezebb feladat, és sokkal több pénzbe kerül, mint elsőre gondolnánk.
Állatira jó dolog, ha a házikedvenc biztonságosan játszhat a kertben. Mit tehetünk, hogy ez így legyen?
Nem tüzelhet még a kiscica,és sajnos a kandúr kárt is tehet benne. El kellene különíteni őket,amíg a kicsi nem tudja megvédeni magát. A kandúrt feltétlen ivartalanítanám,és később a kicsit is.
Kedves Tünde! Ajánljuk az alábbi könyvet: Del Celina Amo: Kutyaiskola lépésről lépésre Korom Gábor: Neked ugatok Valamint a Népszigeti kutyaiskola, a Cerberos Kutyaiskola, és a TopMancs kutyaiskola weboldalát, valamint a Háziállat.hu cikkeit, linkeket lásd lentebb! Üdvözlettel: Háziállat Magazin
Mindenképpen bővebb információt kérnék a kérdezőtől, ennyiből sajnos semmit nem lehet felelősséggel mondani. Mindenképpen szükséges, hogy milyen fajú halakról, milyen akváriumi körülmények között van szó, a halak mikor kerültek be az akváriumba, milyen külső tünetek jelentkeznek a halon stb..
Üdvözlöm! A pók egy keresztespók, mégpedig egy "tök-keresztespók". Azért van zárójelben a név mert a génuszt értem alatta, nem pedig egy fajt (aminek véletlen pont ugyanez a neve). A génusz neve Araniella. Azonban ide 5 faj tartozik [Araniella alpica (L. Koch, 1869) Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Araniella displicata (Hentz, 1847) Araniella inconspicua (Simon, 1874) Araniella opisthographa (Kulczynski, 1905)] amiket egymástól nagyon nehéz elkülöníteni, mikroszkóppal is, nemhogy képről. Itt főleg 2 jöhet számításba: Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) -Tökkeresztespók vagy Araniella opisthographa (Kulczynski, 1905) -Ötpontos tökkeresztespók. Ez valószínű, de nem biztos, hogy az A. cucurbitina. Ezért maradjunk az Araniella génusznál, mint végső megoldásnál.
Tisztelt kutyatulajdonos! Valószínűnek tartom, hogy a könnytermelő mirigyek fordultak ki a kutyus mindkét szemén a szemzugban és nem a könnycsatornái. Természetesen műtéti úton gyógyítható a betegség, amelynek árát mindig a vizsgálat után, az állapottól függően tudják közölni.