3931. Három medvebocs született titokban Veresegyházon
Nagy meglepetésre a Veresegyházi Medveotthonban 3 medvebocs született, akikkel május 22. után találkozhatnak az érdeklődők.
Nagy meglepetésre a Veresegyházi Medveotthonban 3 medvebocs született, akikkel május 22. után találkozhatnak az érdeklődők.
Közel húszezer négylábút neveztek a május 18-20 között lezajlott salzburgi kutya-világkiállításra a szervezők közlése szerint.
Hat sakálkölyköt hozott világra a Budakeszi Vadaspark hároméves sakálmamája.
Mit tehetünk azért, hogy ne kelljen visszavinni a menhelyről választott új családi kedvencet, és mivel gyorsíthatjuk meg a kutyus beilleszkedését a családba? Íme a legjobb tanácsok!
Az X Faktor amerikai változatában a zsűri a fejét fogva sikítozott a gyönyörtől, olyannyira tetszett neki egy produkció, melyben hat kutyus produkálta magát - például hátra szaltóval.
A kép nem éppen ivarmeghatározásra alkalmas minőségű, de egy minimális következtetést enged arra, hogy tojó. Ha már elmúlt egy éves, akkor a szárny fonákoldalán lévő pettysor jelzi, ha tojó, ha pár hónapos, akkor a hím madaraknál is még megtalálható. A lutínó nimfák faroktollazatának alsó fele(fonákoldala) a hímeknél inkább fehér, a tojóknál egységesen sárga, általában keresztcsíkos sárga sávozottsággal.
A porcvédő egyáltalán nem fogja megoldani a térd problémát, erre egészen más megoldás van (műtét). Persze ettől még szedhetne porcvédőt, de minek? Ha mégis ezt akarják, bármelyiket választhatják, az adagolás benne van a felhasználói utasításban
Azért öli meg, hogy újra párzóképes legyen az anya, hamarabb, mintha kiscicákat nevelne, így korábban tud vele párosodni. Miért nem ivartalaníttatják az anyacicát? Könnyebb lenne az élete. Ivartlanítás GY.I.K.>>Nőstény macska ivartalanítása, videó >>
Ebben a korban már nem valószínű, hogy fogamzóképes a cicus, de a biológiában - mint tudjuk - nincsen 100%. :) Az emlőjét viszont meg kellene mutatni egy állatorvos kollégának. Nem kizárt, hogy az egy emlődaganat.
A műanyag padozat nem szerencsés a nyusziknak- ez az amit a leginkább nem szeretnek- tegyetek a ketrecbe is forgácsot rá pedig szénát. A vizelet szivárgást észre vennétek és más betegségnek mellékhatása- de azt írod más probléma nincs. Az alom behelyezése változtatni fog a helyzeten- lehet egy vizeletvizsgálat kéne, nincs e a hólyagnak problémája- esetleg egy kis felfázás. Az antibiotikum kúra azonban nem szerencsés sokszor, mert a nyuszi belei nagyon érzékenyek- minél több vitamint tartalmazó zöldet gyümölcsöt kapjon, és szénát- hogy a belei is helyre jöjjenek- mert akár ezek mellékhatása is lehet ez a jelenség....