3931. Három medvebocs született titokban Veresegyházon
Nagy meglepetésre a Veresegyházi Medveotthonban 3 medvebocs született, akikkel május 22. után találkozhatnak az érdeklődők.
Nagy meglepetésre a Veresegyházi Medveotthonban 3 medvebocs született, akikkel május 22. után találkozhatnak az érdeklődők.
Közel húszezer négylábút neveztek a május 18-20 között lezajlott salzburgi kutya-világkiállításra a szervezők közlése szerint.
Hat sakálkölyköt hozott világra a Budakeszi Vadaspark hároméves sakálmamája.
Mit tehetünk azért, hogy ne kelljen visszavinni a menhelyről választott új családi kedvencet, és mivel gyorsíthatjuk meg a kutyus beilleszkedését a családba? Íme a legjobb tanácsok!
Az X Faktor amerikai változatában a zsűri a fejét fogva sikítozott a gyönyörtől, olyannyira tetszett neki egy produkció, melyben hat kutyus produkálta magát - például hátra szaltóval.
Sokszor tapasztaltam én is, hogy a "törpe nyúl" csak addig "törpenyúl", amíg megnő! Ha igazán törpére vágyik valaki, akkor érdemes tenyésztőket megkeresni.
Onnan, hogy tojásokat raknak, és abból kikelnek a fiókák. De a tenyésztéssel várja meg, hogy a madarak 1 évesek legyenek.
Teljesen meg fog szűnni a szukák iránti érdeklődése, legalábbis "olyan" tekintetben biztos! :)
Az újszülöttet biztos nem és az idősebbeket is főleg csak akkor, ha már kijárnak a lakásból. Lakáson belül talán csak egy helyre lehet szoktatni őket. A macskaalommal érdemes próbálkozni.
Én az állatorvosomra hallgatnék, ő biztos tudja mit, miért csinál!