3936. Tojást kapott az egynemű pingvinpár
Költéshez kapott tojást egy két hímből álló pingvipár egy spanyolországi állatkertben.
Költéshez kapott tojást egy két hímből álló pingvipár egy spanyolországi állatkertben.
A kutya nem szereti a cicát, a cica az egeret, az egér az elefántot, az elefánt pedig a kutyát... Vagy mégis? Egzotikus és ház körül tartott állatok együtt földön, vízen, levegőben. Furcsa barátságokra akadtunk.
Törpe kajmán, háromszarvú kaméleon, smaragdzöld fapiton, keselyűteknős, orchideák, broméliák. Többek között ezeket a különleges élőlényeket is meg lehet majd csodálni június 2-3-án a Millenáris B épületében, ahol először rendezik meg a TerraPlaza Giganteát, Magyarország legnagyobb egzotikus állat és növény kiállítását és vásárát.
Kutyával strandolni? Nyaralni a Balatonon?! Nem lehetetlen, de persze nem egyszerű! Most itt az alkalom, kapd hónod alá a családod, a kutyád, és tölts el 4 napot Balatonkenesén egy kutyás közösségben!
Az ölésre és viadalokra képzett kutyát lehet-e valaha emberek és fajtársai közé engedni? Rehabilitációs programmal próbálják újra integrálni Szöcskét, az amerikai pit pull terriert.
Ha fajtatiszta kutyáról van szó, akkor kevés. Természetesen látni kellene hozzá a magasságát is.
Kiscicák mesterséges etetése >> Esetleg ivartalaníttathatnák a cicát és nem lenne több kiscica... Gyakori kérdések az ivartalanítással kapcsolatban >>
Feltétlen keressenek fel egy állatorvos kollégát. Meg kellene vizsgálni a piciket, illetve a mamát is (ultrahanggal), hogy maradt-e benne magzat vagy nem alakult-e ki valamilyen elléssel kapcsolatos szövődmény...
A kutyák szürkehályog-betegsége korai szakaszban még könnyen kezelhető. Ha valaki azt veszi észre a kutyusán, hogy a szemének egy része fehér színű lett vagy bármilyen színelváltozást észlel, azonnal keresse fel az állatorvost. Amennyiben a kezelés nem kezdődik meg időben, az maradandó károsodához vezet. Az állapottól függ, a kezelés ára és minden rendelőben más. Érdeklődjenek a választott állatorvosnál. Bővebben a témáról >>
Kedves Gazdi! A kutyus vagy rühös, vagy allergiás. El kell vinni állatorvoshoz, de gyorsan, mert szenved. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc