3956. Egerészölyves bélyeget ad ki a Magyar Posta
Két bélyegújdonságot bocsát forgalomba a Magyar Posta: az egyik a rozgonyi csata 700. évfordulójának tiszteletére jelenik meg, a másik a 2012-es év madaráról, az egerészölyvről emlékezik meg.
Két bélyegújdonságot bocsát forgalomba a Magyar Posta: az egyik a rozgonyi csata 700. évfordulójának tiszteletére jelenik meg, a másik a 2012-es év madaráról, az egerészölyvről emlékezik meg.
A cica-faj aranyos népség. Néha azért, mert teljesen mások, mint mi, és néha azért, mert éppen úgy viselkednek, mint az emberek egy álmos hétfő reggelen. Íme a cica, akit nem lehet felébreszteni.
A június 11-én elfogadott 115/2012.számú kormányrendelet több ponton módosította az állattartás, különösen a kutyák tartásának szabályait. A korábban eltörölt ebnyilvántartást új alapokra helyezve állítja helyre. Az országos nyilvántartás három pillére a mikrocsip (elektronikus transzponder), az adatrögzítést is végző magánállatorvos, és az ebösszeírást végző önkormányzat.
A párzás sokszor öncsonkítással végződik a hím pókok számára, ám a "férfiatlanított" rovarok harciasan védelmezik a megtermékenyített nőstényt - derítették ki a Szingapúri Nemzeti Egyetem biológusai, akik a Nephilengys malabarensis pókok párzási szokásairól írt tanulmányukat tették közzé.
Bécs után Salzburg tartományban is kötelező lesz vizsgát tenniük a kutyatartóknak - számolt be róla az osztrák rádió.
Kedves Gazdi! Az ivartalanítás kandúrok esetében is számos előnnyel jár, a beavatkozás nem befolyásolja az állat későbbi növekedését, fejlődését.
Kedves Gazdi! Valószínűleg allergiás eredetű a probléma, de egyértelműen csak bőrgyógyászati vizsgálat mondhatja ki a diagnózist. És szerintem a kutyus eléggé szenved emiatt. Tehát sok az a két hét! Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Nem történt vele valami? A félelem jele: farkát lehajtja, lába közé behajtja. Ilyen neki? Érdemes lenne megmutatni állatorvosnak.
Mutassák meg a kutyát egy másik állatorvosnak is!
A táp jó, de már kapja a felnőttnek valót inkább. Eleinte keverje a régi tápjával, nehogy a hirtelen változtatás megzavarja az emésztését!