3991. Így segíthetsz a cicádnak elviselni a hőséget!
A nyári kánikula idején nem csak nekünk embereknek fontos, hogy megfelelően védekezzünk a tartós meleg veszélyei ellen. A hőség a házi kedvenceink szervezetét is megterheli.
A nyári kánikula idején nem csak nekünk embereknek fontos, hogy megfelelően védekezzünk a tartós meleg veszélyei ellen. A hőség a házi kedvenceink szervezetét is megterheli.
Négy fiatal parlagi sas kapott elsőként műholdas nyomjelző eszközt a Körös-Maros Nemzeti Park területén a januártól induló újabb parlagisas-védelmi program keretében, amelynek során 2012-től 2015-ig harminc fiatal madárra szerelnek adóvevőt Magyarországon.
Ritka és váratlan meglepetésben volt része a jaltai állatkertnek, ahol fehér oroszlánkölyköket hozott világra egy nőstény.
A komondor ősi magyar kutyafajta. Hatalmas, impozáns eb, határozott jellemmel és félelmetes megjelenéssel. Nem éppen barátkozós kutya, de ok nélkül nem is ugat.
Itt van minden, amit a szíriai aranyhörcsögökről tudni érdemes!
A kisállat jól viselné a költözést, csak a régi tárgyai, amelyeket felsorolt, maradjanak meg az új helyén. Ha további tanácsainkra lenne kíváncsi a tartással kapcsolatban, kérem keresse fel honlapunkat: www.allatpatika.hu
Igen, az ivaréretté válás okozza a macskáknál azt a jelenséget amit Ön leírt. A visszatérés esélyét leginkább két tényező befolyásolja: • baleset • másik élelemforrás
Kedves Állatbarát! Lehet felnőtt macskaeledelt adni a kisállatnak. Ha rosszul volt, valószínű, hogy a konzerv minőségében van a hiba. Későbbiekben érdemes kipróbálni másik, jobb összetételű ételt.
Hát, a felpuffadt hasnak nem sok köze lehet a mandulákhoz..... Sajnos azonban szinte semmit nem tudni a kutyájáról, ami fontos lenne a kérdés megválaszolásához. Nem tudni mennyi idős, kan-e vagy szuka, milyen fajta, stb, stb.... Egyetlen egy dolgot tudok csak javasolni: keressen olyan állatorvost, aki ALAPOSAN hajlandó megvizsgálni. Minél előbb, mielőtt késő lenne!
A darakór kezelésénél nagyon fontos tudni, hogy parazitával van dolgunk, melyek csak kifejlett állapotban tartózkodnak a halakon, azokról leválva a vízben/tereptárgyakon osztódnak, majd a kikelő paraziták halak után kutatnak. Amennyiben nem találnak halakat önmaguktól elpusztulnak, azonban csak ebben az állapotukban hat rájuk a gyógyszeres kezelés, a halon levő és osztódó stádiumban lévő parazitákra nem! Emiatt nagyon fontos, hogy a kezelés a tartóakváriumban történjen valamint elég hosszú ideig tartson (ennek meggyorsítására fontos a hómérséklet emelése!) , különben a halak visszafertőződhetnek - ahogy az ebben az esetben is megtörtént sajnos.