4011. A legaranyosabb cicaságok videón
A cicák vajon hogyan nyitnak ki egy ajtót? És mi bajuk van a CD-lejátszóval? Édes és huncut cicák sorakoznak, akik hogy ha választ nem is adnak, de vicces pillanatokkal gazdagítanak minket.
A cicák vajon hogyan nyitnak ki egy ajtót? És mi bajuk van a CD-lejátszóval? Édes és huncut cicák sorakoznak, akik hogy ha választ nem is adnak, de vicces pillanatokkal gazdagítanak minket.
Fóka bébi született a nyíregyházi állatparkban. Az óceánban honos állat bébije már a második kis jövevény az intézményben.
Társat kapott Pamacs, a Szegedi Vadaspark nőstény Alaotra-tavi bambuszmakija (Hapalemur alaotrensis); a Madagaszkáron őshonos félmajom faj fiatal hímje, Sala Franciaországból érkezett a Tisza-parti városba.
Az eurázsiai és észak-amerikai tundrákon élő rozsomák (Gulo gulo) eddig arról volt nevezetes, hogy rettenthetetlen ragadozó, amely még a farkassal is bátran szembeszáll. A menyétfélék családjába tartozó 15-20 kilogrammos állatról amerikai kutatók kiderítették, hogy nemcsak erős, hanem okos is.
Az Impulser terápia hamarosan az állatgyógyászatban is széleskörűen elterjedt lehet, hiszen a kutatási-fejlesztési fázis már az utolsó stádiumban van, és hamarosan elindulhat a sorozatgyártás.
Az Ön által végrehajtott vízcserék gyakorisága optimális!
A tünetekből ítélve akár hasnyálmirigy-gyulladás is lehet, de még sok minden más is, pl. daganat. Azt javaslom, hogy forduljon azonnal orvoshoz.
A testméretéből adódóan keletkezhetnek bonyodalmak. Ilyen pl. ha túl nagyok a méhében az utódok (pl. nagy méretű kannal párzott) és emiatt nem tudnak természetes úton megszületni. Ekkor orvosi beavatkozásra, esetleg műtétre lehet szükség. További nehézséget okozhat, hogy elég stresszérzékenyek az ilyen típusú kutyák és nehezen viselik a fájdalmat és a különböző beavatkozásokat. Ha mindenképpen szeretne kicsiket, akkor 2 -3 évesen már elég "érettnek" kell lennie az "utódláshoz", de mindenképpen beszéljen erről kezelő-állatorvosával is.
Sajnos igen. A törpehörcsögök feltehetően valamilyen kórokozót (vírust, baktériumot) hurcoltak be meglévő állatállományukba.
Ez nagyban függ attól, hogy milyen teknőcről beszélünk, ezért nem tudok konkrét választ adni, de egy internetes keresőbe (pl. Google) beírva a "problémát", hamar kielégítő megoldáshoz lehet jutni :).