4011. A legaranyosabb cicaságok videón
A cicák vajon hogyan nyitnak ki egy ajtót? És mi bajuk van a CD-lejátszóval? Édes és huncut cicák sorakoznak, akik hogy ha választ nem is adnak, de vicces pillanatokkal gazdagítanak minket.
A cicák vajon hogyan nyitnak ki egy ajtót? És mi bajuk van a CD-lejátszóval? Édes és huncut cicák sorakoznak, akik hogy ha választ nem is adnak, de vicces pillanatokkal gazdagítanak minket.
Fóka bébi született a nyíregyházi állatparkban. Az óceánban honos állat bébije már a második kis jövevény az intézményben.
Társat kapott Pamacs, a Szegedi Vadaspark nőstény Alaotra-tavi bambuszmakija (Hapalemur alaotrensis); a Madagaszkáron őshonos félmajom faj fiatal hímje, Sala Franciaországból érkezett a Tisza-parti városba.
Az eurázsiai és észak-amerikai tundrákon élő rozsomák (Gulo gulo) eddig arról volt nevezetes, hogy rettenthetetlen ragadozó, amely még a farkassal is bátran szembeszáll. A menyétfélék családjába tartozó 15-20 kilogrammos állatról amerikai kutatók kiderítették, hogy nemcsak erős, hanem okos is.
Az Impulser terápia hamarosan az állatgyógyászatban is széleskörűen elterjedt lehet, hiszen a kutatási-fejlesztési fázis már az utolsó stádiumban van, és hamarosan elindulhat a sorozatgyártás.
Nem lesz semmi baja a kenyérhéjtól és az sem baj, ha nyitott szemmel alszik.
Mindenekelőtt jó lenne állatorvoshoz elvinni az állatot, mert a hónapok óta fennálló híg széklet már nem valószínű, hogy magától elmúlik... (Egyébként a nyulaknál a diéta szénadiétát jelent. Azaz: csak széna és víz.)
A pszichés okot csak akkor jelenteném ki teljes bizonyossággal, ha már a vérlabor és/vagy az ultrahang vizsgálaton túl vagyunk... Úgyhogy feltétlen vigye állatorvoshoz kedvencét.
Szinte bármilyen zöldséget és gyümölcsöt, de vannak persze kivételek. Sőt, húst és tejtermékeket is adhat nekik. A linkekre kattintva elolvashatja az aranyhörcsögök táplálásáról szóló cikkeket!
Ha ivartalanítva lesz, biztosan szobatiszta lesz, és ha elmúlik a tüzelés, úgyszintén. Normálisan 1 hét alatt mindenképpen elmúlik. Ha nem marad abba, állatorvoshoz kell fordulni.