4011. A legaranyosabb cicaságok videón
A cicák vajon hogyan nyitnak ki egy ajtót? És mi bajuk van a CD-lejátszóval? Édes és huncut cicák sorakoznak, akik hogy ha választ nem is adnak, de vicces pillanatokkal gazdagítanak minket.
A cicák vajon hogyan nyitnak ki egy ajtót? És mi bajuk van a CD-lejátszóval? Édes és huncut cicák sorakoznak, akik hogy ha választ nem is adnak, de vicces pillanatokkal gazdagítanak minket.
Fóka bébi született a nyíregyházi állatparkban. Az óceánban honos állat bébije már a második kis jövevény az intézményben.
Társat kapott Pamacs, a Szegedi Vadaspark nőstény Alaotra-tavi bambuszmakija (Hapalemur alaotrensis); a Madagaszkáron őshonos félmajom faj fiatal hímje, Sala Franciaországból érkezett a Tisza-parti városba.
Az eurázsiai és észak-amerikai tundrákon élő rozsomák (Gulo gulo) eddig arról volt nevezetes, hogy rettenthetetlen ragadozó, amely még a farkassal is bátran szembeszáll. A menyétfélék családjába tartozó 15-20 kilogrammos állatról amerikai kutatók kiderítették, hogy nemcsak erős, hanem okos is.
Az Impulser terápia hamarosan az állatgyógyászatban is széleskörűen elterjedt lehet, hiszen a kutatási-fejlesztési fázis már az utolsó stádiumban van, és hamarosan elindulhat a sorozatgyártás.
Ha a nyálzás hirtelen jelentkezett, feltehetően valami irritálta / irritálja a szájüregét. Érdemes lenne a szájüreget alaposan átvizsgálni, esetleg állatorvosnak megmutatni, ha a nyálzás nem szűnik.
Kozmetikussal nyírassa ki a csomókat vagy vágassa rövidebbre a szőrét, különben alatta bőrgyulladás alakulhat ki. Ezenkívül azt javasolnám, mutassa meg állatorvos kollégának is...
A tünetek alapján akár epilepszia is lehet a háttérben, de más okok is. Mindenképpen jó lenne elvégeztetni egy alapos vizsgálatot (vérvizsgálattal). Keressék fel állatorvosukat.
A tünetek hátterében több probléma is állhat, minél előbb vigye állatorvoshoz! Csak egy alapos kivizsgálás után lehet terápiát javasolni.
A patkányok rendszerint kiválasztanak egy sarkot a ketrecben, ahova rendszeresen járnak vizeletet üríteni. A széklet ürítés területén már nem feltétlenül ennyire következetesek. Így egy idő után az alom többi része is szennyeződhet ürülékkel. Ezért a ketrec méretétől és az alom mennyiségétől, minőségétől függően legalább hetente ajánlott az alomcsere. A vizelettel szennyezett sarkot ennél is gyakrabban ajánlott takarítani, ellenkező esetben a bomló vizelet szaga kellemetlenné válhat.. Érdemes arra is gondolni, hogy ha a ketrecéből kivesszük az állatot, jártában-keltében többször is székletet fog üríteni.