4016. Többé már nem veszélyes állat a pit bull terrier?!
Ezt mondják, legalábbis a tervezet szerint a veszélyes állatok jegyzékéből törölnék a pit bull terriert. De egyéb változásokra is lehet számítani.
Ezt mondják, legalábbis a tervezet szerint a veszélyes állatok jegyzékéből törölnék a pit bull terriert. De egyéb változásokra is lehet számítani.
Az olasz bíróság dönt az állatvédők és lovaskocsi-hajtók közötti ádáz küzdelemben, amely Róma utcáin nemrégiben verekedéssé fajult.
Kutyája piszka miatt vertek agyon egy férfit Indiában a szomszédai, pontosabban azért, mert nem kért elég hamar bocsánatot, amiért ebe a kertjükbe piszkított.
Svájc már csak ilyen: birkák legelésznek a füves domboldalon, aztán egyszer csak feltűnik a nagy gonosz farkas...és az sms a gazda mobilján: "Meg fognak enni!"
Rendszámot kapnak az elefántok Indiában. Na nem azért, hogy mert összekeverik azokat a gazdák. A hatóságok szeretnék megkönnyíteni saját dolgukat, hogy az állatukkal rosszul bánó gazdák büntetése könnyebb legyen.
Sokszor a levertség oka, az időjárás változás. Azonban, ha levert és nem is eszik, akkor egy állatorvosi ellenőrzés nem ártana neki. Egy egy napig előfordulhat ilyen, de hosszabb távon nem jó jel.:( Azt meg tudod nézni, hogy lázas-e a nyuszi. Nézzed meg a fülét, ha forró, akkor azonnal orvos. De nem szeretnélek megijeszteni, ha azóta sem változott a probléma, nézessed meg feltétlenül. Majd írj mi történt.
Vigye állatorvoshoz, az árakról szintén ott. Üdv
Kedves Gazdi! Ha jól számolom, akkor az első időponttól számolva ez 70 napos, az utolsótól pedig 67 napos vemhesség, ami mindenképp túlhordásnak minősül. Amennyiben a szuka is és a picik is jól vannak, nincs ezzel kapcsoatban teendő. Ilyen esetben egyébként indokolt az ellés mesterséges megindítása, vagy a császármetszés. Üdvözlettel, Dr Puskás Gábor
Ha a hímvessző felületén genny ,gyulladás vagy bármilyen kóros eltérés látható akkor vizsgáltassa meg ey állatorvossal, Egyéb esetekben ez a jelenség még belefér a normális jelzőbe, idővel általában megszűnik.
Különösen gyors növekedésre szelektál baromfiknál fordul elő legtöbbször az angolkórnak elnevezett betegség, ami több okra is visszavezethető, elsősorban hiánybetegség. A Futor önmagában nem megoldás a kalciumhiány megszüntetésére, ha a beépüléshez szükséges foszfor hiányzik. Külön foszforkiegészítés(pl. Phylafor, kalcium : foszfor, 3:1 arányig), vagy megfelelő arányt tartalmazó ásványianyagból álló takarmány kiegészítés szükséges. Ha nem kapnak természetes napfénnyel történő megvilágítást, "D" vitamin hiány is előfordulhat.