4016. Többé már nem veszélyes állat a pit bull terrier?!
Ezt mondják, legalábbis a tervezet szerint a veszélyes állatok jegyzékéből törölnék a pit bull terriert. De egyéb változásokra is lehet számítani.
Ezt mondják, legalábbis a tervezet szerint a veszélyes állatok jegyzékéből törölnék a pit bull terriert. De egyéb változásokra is lehet számítani.
Az olasz bíróság dönt az állatvédők és lovaskocsi-hajtók közötti ádáz küzdelemben, amely Róma utcáin nemrégiben verekedéssé fajult.
Kutyája piszka miatt vertek agyon egy férfit Indiában a szomszédai, pontosabban azért, mert nem kért elég hamar bocsánatot, amiért ebe a kertjükbe piszkított.
Svájc már csak ilyen: birkák legelésznek a füves domboldalon, aztán egyszer csak feltűnik a nagy gonosz farkas...és az sms a gazda mobilján: "Meg fognak enni!"
Rendszámot kapnak az elefántok Indiában. Na nem azért, hogy mert összekeverik azokat a gazdák. A hatóságok szeretnék megkönnyíteni saját dolgukat, hogy az állatukkal rosszul bánó gazdák büntetése könnyebb legyen.
Kedves Gazdi! 6-8 hetes kor után már lehet próbálkozni, részletek ebben az cikkben: Kutyafürdetés: mikor, hogyan, mivel?
Bőrdaganatnak látszik, amit műtétileg el kellene távolítani. Szövettani vizsgálattal lehet diagnosztizálni, milyen típusról van szó. Ha nem is rosszindulatú , annak egy megelőző állapota lehet. Nedvedzik sérülékeny, vérzékeny. Minél előbb forduljon állatorvoshoz!
Tisztelt Gazdi! A hasüregben levő rejtett herét el kell távolítani. Ez a műtét a hasüreg megnyitását jelenti, ahogy a nőstény macskák esetében is. Az operáció utáni teljes gyógyulás kb. 1,5-2 hét. Üdvözlettel,
Kedves Gazdi! Kellene végezni egy bőrkaparék vizsgálatot, ahol az esetleges rüh, szőrtüsző atka, gomba fertőzöttség kimutatható. Utána jöhet a gyógykezelés. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Pluto! Gerincsérv esetén a következő homeopátiás szerek keverékét tudom ajánlani: Nux vomica D6, Symphytum D4, Rhus toxicodendron D12, Calcium fluoratum D12. Ezen szerek mindegyikéből adjon a kutyusnak naponta 3 alkalommal hétfőtől péntekig, majd szombaton és vasárnap tartson szünetet. Ezt folytassa 6 héten át. Ha ez idő alatt nem következik be javulás a kutyus állapotában, javaslom, hogy keressen fel egy homeopata állatorvost, aki kedvence egyedi(!) tünetei alapján megkeresi a számára legmegfelelőbb szer(eke)t a mielőbbi gyógyulása érdekében. Ha szeretné, én is szívesen segítek: 06 (20) 928-4425. Ha az adagolás mikéntjével kapcsolatban további kérdései lennének, hívjon nyugodtan. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu