401. 2008. februárban halas kép lett a háziállat.hu nyertes fotója
A háziállat.hu Fotójátékának 10 dobogósa közül sorsoltuk ki a nyertest, aki kutyás ajándékcsomagot vihet haza. Kíváncsi vagy a nyertes fotóra és az ajándékra?
A háziállat.hu Fotójátékának 10 dobogósa közül sorsoltuk ki a nyertest, aki kutyás ajándékcsomagot vihet haza. Kíváncsi vagy a nyertes fotóra és az ajándékra?
Maratoni jótékonysági rockfesztivál az összefogás, a kutyák iránti tisztelet és szeretet jegyében. Gyere el Te is!
A háziállat.hu összegyűjtötte azokat az állatvédő és állatmenhely szervezeteket, amelyek hálásan fogadják az adófizetők adományait. Támogasd Te is a lakóhelyed szerinti legszimpatikusabb civilt!
A lovaskönyvek általában nagyon keveset foglalkoznak a jutalmazás jelentőségével és gyakorlati hasznával, pedig nagyon megkönnyíteni a lovasok dolgát.
A kétpettyes rablópoloska egy igen érdekes rovar, ennek ellenére inszektáriumban ritkán találkozunk vele. Pedig tetszetős megjelenése, könnyű tarthatósága és szaporíthatósága érdekes hobbiállattá teszi.
Én is mérgezésre gyanakodnék a leírt tünetek alapján. De nem is volt már túl fiatal Marci! Egyébként baktériumos vagy vírusos betegségeknek is lehetnek ilyen jellegű idegrendszeri tünetei.
Csak akkor fürdetném őket, ha valami miatt nagyon piszkosak lettek. És csakis állatoknak való samponnal.
Valószínűleg van neki elég barátja, akikkel éjszaka bulizik. Ezért lehet, hogy nappal többnyire csak alszik. De ez így jó, a macskák ilyenek. Viszont javasolnám az ivartalanítást!
Többynire baktériumos fertőzések okozzák. Általában szülés után alakulhat ki (ha nem tud kitisztulni a méh), de elég ritka rágcsálóknál. Kezelés nélkül sajnos akár el is pusztulhat az állatka.
Szerintem normális és elég gyakori is, hogy rágcsálók nem szívesen csücsülnek a gazdi kezében. Hosszú, türelmes szoktatással talán jobban kézhez lehet szoktatni őket. Érdemes ezt már egész fiatal korban elkezdeni. Márhogy a degu legyen fiatal...