4091. Hat éve őrzi gazdája sírját egy németjuhász
Hat éve őrzi hűségesen gazdája sírját egy németjuhász kutya Argentínában, pedig csupán egyetlen esztendőt élt vele.
Hat éve őrzi hűségesen gazdája sírját egy németjuhász kutya Argentínában, pedig csupán egyetlen esztendőt élt vele.
Vízi mentőnek csapott fel egy malac. Fuldokló kecskegidát segített ki a vízből az Egyesült Államokban.
Hogy a kutya mire képes egy labdáért, azt minden kutyás tudja, de hogy mennyire elvetemült vagy éppen kétségbeesett fejet vágnak - a víz alatt - arra csak most derült fény. Íme, egy hihetetlen fotósorozat labdaőrült kutyákkal.
Dongót hozott vissza a halálból egy lelkes állatbarát. És mindezt még videóra is vette.
Egyes hüllők mérgét már most is használják gyógyszerek előállítására, de közvetlen emberi alkalmazásra általában halálosak ezek a vegyületek. A kígyók és gyíkok "újrahasznosított" toxinja azonban biztonságos lehet - állítják liverpooli kutatók.
Ami elsőre zavaró, hogy a madárka meglehetősen magányos lesz egyedül a garázsban. A hely megfelelő lehet, ha fagymentes, a lámpa a ketrec felett van elhelyezve és kb 12 órán át világít. Jobb lenne egy kb. 20W-os energiatakarékos égő, ami kevesebbet fogyaszt de erősebb a fénye. A magasabb kelvinszámú (4-6000K) izzók természetesebb, napfényhez közelebb álló fényt adnak.
Igen, normális dolognak tekintehtő.
Kedves Gazdi! Sajnos ilyen kevés információból nehezen tudunk iránymutatást adni. Az említett két tünet nem szűkíti le eléggé a szóba jövő betegségek körét. Kérjük, hogy írjon többet, vagy a problémával forduljon állatorvosához és kérje állata klinikai vizsgálatát. Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet csapata
Lehet normális is rövid pofájú kutyáknál. Érdemes lenne kivizsgálni. Üdv
Nagyon sajnálom, de ezekre a kérdéseire nem lehet így válaszolni, mert a leírás alapján nem lehet megmondani, hogy mi lehet a cica fülének a baja. Ehhez mindenképpen meg kellene vizsgáltatni állatorvossal. Próbálják meg megoldani, hogy eljussanak egy állatorvoshoz, ez azért ma már nem lehetetlen. Legfeljebb egy kicsit messzebbre kell menni.