4141. Mivel etessük a zebrapintyet?
A zebrapinty táplálékának négy fő alkotóeleme van: magok, magkeverékek, zöldeleségek, lágyeleségek, ásványi anyagok.
A zebrapinty táplálékának négy fő alkotóeleme van: magok, magkeverékek, zöldeleségek, lágyeleségek, ásványi anyagok.
Nemesítéssel létrehozott akváriumi növény. Létrejöttét egy Barth nevű német növényesnek köszönhetjük, aki az Echinodorus schlueteri "leopard", és az Echinodorus barthii fajok keresztezéséből hozta létre. Ez az oka annak, hogy az E. "ozelot" a szabad természetben nem található meg
Visszafordíthatatlan károkat okozna az amuri tigrisek és leopárdok élőhelyében az Oroszország távol-keleti vidékére tervezett fölgáz-cseppfolyósító üzem - figyelmeztetnek orosz környezet-és állatvédők.
Kutya etetése. Az ismert állateledelek minősége, tápanyagtartalma és biztonsága garantált. A termékek sokféle recept alapján, több változatban és állagban készülnek, mindenki kiválaszthatja a neki és kutyájának leginkább megfelelőt.
Ne hagyjuk ki az ünnepi készülődésből kedvencünket sem! Készítsünk finom adventi kutyakekszet ebünknek!
Körömcsipesszel, vagy erős körömollóval, kétoldalt egy-egy határozott metszéssel olyan formára kell visszavágni,hogy a leghosszabb pont középre essen. Arra kell ügyelni, hogy a csőr közepén futó vérér ne sérüljön, ami az eredeti csőrméretre való igazításnál még nem fordulhat elő.
A nyári nagy melegben mindig veszélyes a futtatás, ezt mindenképpen kerülni kell majd akkor. A röfögő,doboló hangról nem tudok véleményt mondani, mivel nem hallom, látom az állatot. Nézesse meg állatorvosával, hogy a száj,üregben, garatban nem lát-e valami elváltozást? Rendben-van-e a légzése?
Sajnos nem lehet így erről semmit mondani, mindenképpen meg kell ezt alaposan nézetni állatorvossal. Mivel a labdázás közben keletkezett a probléma, biztosan köze van ehhez. Valószínűleg egy mozdulat közben történt ott valami, ami nem látszik ugyan, de mégsem tudja miatta a lábát terhelni.
Kedves Gazdi! E három betegség (tumor, babesiosis, hepatitis) külön-külön is elég súlyos kórforma, hát még együtt!! Ilyen estekben homeopátiával és egyéb természetes gyógymódokkal elérhető eredmény nagyban függ attól, hogy mikor kezdődött a betegség, mennyire előrehaladott, mennyi idős az állat, és mennyi tartaléka van még (van-e egyáltalán?) a szervezetnek az öngyógyító folyamatok beindításához! Egy ilyen terápiát azonban mindenképpen egyedileg kell összeállítani, hiszen a hatékony kezeléshez igen sok tényezőt kell figyelembe venni: a kutyus pontos tüneteit, az előzményeket, a körülményeket, hogy mi javít, mi ront az állapotán, és a pszichés – lelki beállítottságát is. Részletesebben: http://www.kimintvet.hu/szelid/szelid_homeo/homeop.html#hnttt Ezért azt javaslom, hogy keressen fel egy homeopata állatorvost. Ha szeretné, én is szívesen segítek: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos.