4141. Mivel etessük a zebrapintyet?
A zebrapinty táplálékának négy fő alkotóeleme van: magok, magkeverékek, zöldeleségek, lágyeleségek, ásványi anyagok.
A zebrapinty táplálékának négy fő alkotóeleme van: magok, magkeverékek, zöldeleségek, lágyeleségek, ásványi anyagok.
Nemesítéssel létrehozott akváriumi növény. Létrejöttét egy Barth nevű német növényesnek köszönhetjük, aki az Echinodorus schlueteri "leopard", és az Echinodorus barthii fajok keresztezéséből hozta létre. Ez az oka annak, hogy az E. "ozelot" a szabad természetben nem található meg
Visszafordíthatatlan károkat okozna az amuri tigrisek és leopárdok élőhelyében az Oroszország távol-keleti vidékére tervezett fölgáz-cseppfolyósító üzem - figyelmeztetnek orosz környezet-és állatvédők.
Kutya etetése. Az ismert állateledelek minősége, tápanyagtartalma és biztonsága garantált. A termékek sokféle recept alapján, több változatban és állagban készülnek, mindenki kiválaszthatja a neki és kutyájának leginkább megfelelőt.
Ne hagyjuk ki az ünnepi készülődésből kedvencünket sem! Készítsünk finom adventi kutyakekszet ebünknek!
Valószínű, hogy nincs semmi komoly baja, bizonyos fokú könnyezés normális és nem lehet megszüntetni. Esetleg kamillás vattával törölje át naponta többször. Ha a könnyezés súlyosbodik, javaslom, hogy forduljon állatorvoshoz, aki felír egy szemcseppet, amely megakadályozza a problémát.
Én meg azt írtam, hogy ne mossák meg. Innentől kezdve írhatnám azt is, "kérdezze meg az ismerősét, mit ajánlana a jelen helyzetben", ha nem a madár érdekeit nézném! ;( A körömhiányban nem szoktak elpusztulni a madarak. Nem atka okozza. A szemén lévő csomóért már annál inkább felelősek lehetnek ezek az élősködők. Persze lehet daganat, betokosodott idegen test és még sok minden is. Mindenképp VIGYE EL ÁLLATORVOSHOZ!
Szia! Nem írtál a vízcserékről és a szűrőről sem, és hogy mekkora az az algaevő harcsa. Szerintem elsősorban a szűrő lehet a ludas, és egy kicsit sok a hal benne. Végezz heti 30-50% vízcserét és a szűrőt is néha nyomkodd ki szigorúan aki vízben. Figyelj az etetésre is. Remélem segítettem.
Mindenekelőtt jó lenne kideríteni, mi okozza a fájdalmat, vagy viszketést, ami miatt nyalja a lábát az állat. Ezt pedig egy állatorvosi vizsgálat deríthetné ki. A háttérben lehet "bűzmirigy" probléma, bőrgyulladás, de akár felfekvés is (idősebb állatok sokat fekszenek). Hogy a zöldes-barna kenőcs mi lehetett, csak tippelni tudok. Talán Mikulitz kenőcs. Ez egy erőteljes hámosító hatású, ezüst-nitrát tartalmú, edző kenőcs. Úgy kell készíttetni patikában (ma már nem sok helyen készítik szívesen, nem mindenhol vannak hozzá alapanyagok). Érdekes aromás illata van a perubalzsam tartalom miatt. Vigyázni kell vele, mert amihez hozzáér, elszínezi (bútor, szőnyeg, ruha, stb.). Ezért érdemes a kenőccsel bekent végtagot bekötni (meg hogy az állat ne nyalja le).
Nincs túl sok ötletem. Annyit javasolnék, hogy próbálja meg a jutalomfalatot ledarálni és így bekeverni különböző eleségekbe és ezzel kínálni kis koplaltatás után. Sok sikert.