4191. Hogyan adjunk be gyógyszert a nyuszinak?
A beteg állatok gyógykezelésénél arra kell törekedni, hogy az előírt mennyiségű gyógyszer teljes biztonsággal bekerüljön a nyúl szervezetébe.
A beteg állatok gyógykezelésénél arra kell törekedni, hogy az előírt mennyiségű gyógyszer teljes biztonsággal bekerüljön a nyúl szervezetébe.
Az évszakok változását az állatok nemcsak a hőmérséklet csökkenés vagy növekedés révén észlelik, hanem a nappalok hosszúságának változása révén is.
Bárkit megkérdezhet az ember a cica és a tej kapcsolatáról, a válasz mindig ugyanaz lesz. Igen, a macska szereti a tejet. Pedig ez csak egy tévesen elterjedt vélekedés. Inkább ne adjunk tejet a cicánknak!
Megjelent az első, átfogó elsősegélynyújtó kalauz kutyagazdiknak Nyújts segítő mancsot! címmel.
A nyolcadik TerraPlaza-ra látogató vendégeket 2013. február 10-én a nagy hó sem tartotta vissza. Így a közel ötezer látogató, tizenegy ország kiállítóinak standját csodálhatta meg.
Vizet a legjobb mellé adni. De beáztatott száraztáp még jobb lenne, mint a konzerv. De csak miután elvitték állatorvoshoz, hogy kikezeljék a bélgyulladását, ami miatt hasmenése van.
Amikor már tudnak önállóan táplálkozni a kiscicák, akkor meg lehet műteni a mamát. Ez kb. 4-5-6 hetes kort jelent.
A következő megoldást javasolnám: csökkentse az eleség mennyiségét és kényszerítse rá a madarakat, hogy a számukra kevésbé kedvelt magokból is fogyasszanak. Délután vegye el tőlük az eleséget, és csak a következő nap reggelén kapjanak frisset.
A cicának a felsoroltak közül talán az 1. verzió lenne a legjobb. Hiszen ők többnyire a helyhez kötődnek, bár az ember is hiányozhat nekik. Macskát nyaralni vinni nem könnyű feladat, mire megszokja az új helyét, már indul haza a család! És panzióba én csak alapos utánajárás után adnám az állatomat. A szállodákkal kapcsolatban nem tudok pontos adatot, mindig meg kell kérdezni!
Természetesen igen! Még akkor is, ha ez nem mindig látszik rajtuk!