4201. A csimpánzok rövidtávú memóriája jobb az emberénél
A csimpánzok talán okosabbak, mint gondolnánk, a rövidtávú memóriájuk legalábbis jobb az emberénél - állítja egy japán kutató.
A csimpánzok talán okosabbak, mint gondolnánk, a rövidtávú memóriájuk legalábbis jobb az emberénél - állítja egy japán kutató.
Képesek az orrukon elhelyezkedő bajszukkal felmérni a tárgyak nagyságát a fókák - derült ki abból a kutatásból, amelyet a Manchesteri Városi Egyetem munkatársai végeztek.
Kihalás fenyegeti a hüllők közel egyötödét, több fajuk pedig már el is tűnhetett a Föld színéről - állapították meg szakértők, akik felmérésüket a Biological Conservation című lapban ismertették részletesen.
A kutyák képesek felismerni és csoportosítani fajtársaik fotóit, függetlenül attól, hogy azok melyik fajtához tartoznak - fedezték fel francia kutatók.
Tudtad, hogy február 27. a Jegesmedvék világnapja?! Ezek a csodálatos teremtmények is kiemelt figyelmet igényelnek.
A diagnózist a kutya kezelőorvosával kell megbeszélnie, mert ő ismeri a pontos részleteket.
Látatlanban erre nem tudok válaszolni, meg kellene mutatnia állatorvosának.
Szia! Hát bak mellé mindenképpen ivartalanított nyuszit vennék- mert különben vagy verekedés lesz vagy pedig kisnyuszik. Mindenképp külön ketrec kell majd nekik- hisz kell a magánszféra. rangsort így is úgy is le fogják játszani egymás között- és ha kialakult azt nektek is be kell tartani- akkor semmi gond nem lesz a későbbiekben.:)
Üdvözlöm! Nekem is volt hasonló eset. Ez a köldök még nem összeforrott köldöke. Ha 1-2 héten belül nem tűnik el, akkor érdemes egy specialista orvost felkeresni, pl. Exopet gyógyászati centrum.
Üdvözlöm! Mivel a víziteknősök étlapján 80 %-ban halak szerepelnek, ezért biztosan el fogják kapni a halakat. A stressz maximum a halakra lesz hatással. Tudj meg még többet a teknősökről! 40 évig is boldogan élhet a sárgafülű ékszerteknős!