4231. Kutya eszik a macskavécéből
A kutyák gyakran rendkívüli módon vonzódnak romlott dolgokhoz vagy más állatok ürülékéhez, amit élvezettel el is fogyasztanak.
A kutyák gyakran rendkívüli módon vonzódnak romlott dolgokhoz vagy más állatok ürülékéhez, amit élvezettel el is fogyasztanak.
A frizbi sportnak több változata ismert, ebből hazánkban először kétféle módozatot vezettünk be.Az úgynevezett távolsági verseny egy 40 méter hosszú pályán zajlik, amely különböző pontértékű sávokra van bontva.
Április 14-én újra küldött adatokat az eltűntnek hitt fiatal fehér gólya jeladója. 2012. október 7. óta nem tudtak róla semmit az MME munkatársai.
2013. május 16-19. között a kutyás világ legnagyobb 2013. évi rendezvénye, a Világkiállítás kerül megrendezésre Budapesten, a Hungexpo kiállítási központban több tízezer négyzetméternyi területen.
A fajtát a rövidszőrű magyar vizsla és a drótszőrű német vizsla keresztezéséből hozták lére, szigorú szelekció mellett.
Alapfeltétel a falkarangsor, az engedelmesség - ami nélkül a kutya nem érheti el a kiegyensúllyozott állapotot. Bővebben itt olvashatsz a témáról: Így neveld tudatosan a kutyádat!
Kedves Viki! Nem probléma, ha "házi kosztot" kap, csak próbálják meg vegyesen, tehát ne csak húst, hanem mellé rizst, vagy ha főznek pl. húslevest, kaphat belőle tésztát, sárgarépát is (puffasztó természetesen ne legyen, ilyen pl. a bab, lencse).... Ha nem eszi a tápot nem baj (bár én többfélét kipróbálnék, nem csak a "nagy" márkákat), próbálja meg belekeverni a főtt ételbe. A hús is lehet "változatos": nemcsak csirke, marha, pulyka létezik, ott van a hal, vad, bárány stb... Egyébként szerintem szerencsésebb, ha kedvence vegyesen kap tápot, és otthoni/főzött ételeket.
Üdvözlöm! Ezt azért teszik, mert a teknősök így udvarolnak egymásnak. Félreértések elkerülése végett.. két him teknős ugyan úgy udvarol egymásnak mint egy hím a nősténynek.. így ebből ivart meghatározni illetve az ivarukra következtetni nem lehet Üdv-ÉVa
A mókusok a magányosak, csak a párzás idejére jönnek össze, de a ketreces tartásban az ellentétes nemű egyedek jól eltűrik egymást, összebújva alszanak, ritkán veszekednek, nagyon szépen elvannak egymás mellett. Azt állítják, a szabad természetben nincs állandó területe, de 100-800 hektár földterületen érzi jól magát, és itt megtalálja a létfenntartásához szükséges élelmet, búvóhelyet. Nekem ez a mókusház nem tűnik nagynak, 3nak meg pláne nem, nagyobbra lenne szükség. további infó: http://5mp.eu/web.php?a=mokustanya&o=00OuL2xQ_n
A legvalószínűbb ok a prosztata gyulladása lehet, de a húgyhólyag megbetegedése is okozhatja a leírt tüneteket. Ennek kiderítéséhez ultrahang vizsgálatot és a vizelet bakteriológiai és antibiotikum rezisztencia vizsgálatát javaslom.