4231. Kutya eszik a macskavécéből
A kutyák gyakran rendkívüli módon vonzódnak romlott dolgokhoz vagy más állatok ürülékéhez, amit élvezettel el is fogyasztanak.
A kutyák gyakran rendkívüli módon vonzódnak romlott dolgokhoz vagy más állatok ürülékéhez, amit élvezettel el is fogyasztanak.
A frizbi sportnak több változata ismert, ebből hazánkban először kétféle módozatot vezettünk be.Az úgynevezett távolsági verseny egy 40 méter hosszú pályán zajlik, amely különböző pontértékű sávokra van bontva.
Április 14-én újra küldött adatokat az eltűntnek hitt fiatal fehér gólya jeladója. 2012. október 7. óta nem tudtak róla semmit az MME munkatársai.
2013. május 16-19. között a kutyás világ legnagyobb 2013. évi rendezvénye, a Világkiállítás kerül megrendezésre Budapesten, a Hungexpo kiállítási központban több tízezer négyzetméternyi területen.
A fajtát a rövidszőrű magyar vizsla és a drótszőrű német vizsla keresztezéséből hozták lére, szigorú szelekció mellett.
A kép alapján nem lehet egyértelműen megállapítani de valószínűleg felületes bakteriális bőrfertőzés.Betadin oldatos naponkénti bekenése segítheti a gyógyulást.Igazán szakszerűen a bőrkaparék bakteriológiai vizsgálatával és célzott antibiotikum kezeléssel lehet meggyógyítani.
Szobamacskáknak télen nem a legjobb ötlet a kinti elhelyezés sajnos. Esetleg egyiküknek, mondjuk a dominánsnak lehetne új helyet keresni. Egyértelműen stressz miatt van az ágyba vizelés. Amikor egyedül vannak, külön kellene zárni őket. Macskának való nyugtatót kellene adni nekik hosszabb távon. Állatpatikában érdeklődjön! Sztárallűr, hiszti vagy valódi stressz? Segíts a cicádnak!
Szia! Nem kell aggódnod, a nyusziknál akik ilyen szopókás itatóból isznak gyakran hallatnak ilyen hangokat. Ez azért van mert az ivás közben levegőt is nyelnek ez adja ezt a kluntyogó hangot a pocak táján. Az hogy többet iszik nem probléma. Ez okozhatja akár az időjárás, hogy melegebb van a lakásban esetleg nem olyan páradús a környezet stb. Ha iszik az sosem baj.:) A karácsony és a nyuszi Hogyan tarts törpenyuszit?
Kedves Gazdi! A leírt tünetekből én 2 dologra gondolnék.Lehet a háttérben epilepszia, annak egy nem túl súlyos tünetekkel járó változata( kis rohamok). Másik dolog pedig esetlegesen porckorong probléma( discus hernia, discopathia). Mindenképp javasolnám, hogy hozzáértő állatorvos kollégával vizsgáltassák meg a kiskutyát és csak azután lehetne neki megfelelő gyógyszert adni, ha indokolt. Baráti Üdvözlettel, Dr. Fux Attila
Ez egyáltalán nem állatorvosi hanem környezetvédelmi kérdés. Mindenképpen óvnám attól önt és a környezetet hogy helyileg nem honos rovarokat bárhol szabadon engedjen ezzel lehetőséget teremtve a kialakult fauna megbomlására.