4276. Miért tartsunk háziállatként kanárit?
Nehogy azt higgyük, hogy csak az idős embereknek nyújt kellemes társaságot a kanári. Ez a formás, izgő-mozgó madárka csodálatos áriával, kellemes lényével otthonunkba hozza a természet egy kis darabját.
Nehogy azt higgyük, hogy csak az idős embereknek nyújt kellemes társaságot a kanári. Ez a formás, izgő-mozgó madárka csodálatos áriával, kellemes lényével otthonunkba hozza a természet egy kis darabját.
A napokban beköszöntött a nagy hőség mindenhol az országban! A meleg nem kíméli az embereket, de az állatokat sem!
Kolibrierdő, krokodilfolyó és édesvízi akváriumlabirintus is helyet kap a Nyíregyházi Állatpark jövő májusra felépülő, Dél-Amerika állat- és növényvilágát bemutató Viktória-házában.
Csaknem három éve stabil és enyhén növekvő tendenciát mutat a Tátrában élő zergeállomány - derült ki a Tátrai Nemzeti Park (TANAP) és a szlovák állami erdőfelügyelet (SL) aktuális adataiból.
Pandaikrek születtek a hétvégén a délnyugat-kínai Szecsuan tartományban, ők az elsők az idén - jelentette a kínai média vasárnap.
Kedves Gazdi! Látatlanban senki nem tud segíteni, amennyiben nem tudja megoldani a szállítást, próbáljon házhoz hívni egy állatorvost, aki sürgősen megvizsgálja mindkét állatot.
Kedves Gazdi! Elképzelhető az allergiás háttér, de lehet még bőrgomba is vagy valamilyen fonákérzés a farokvégen. Ez kivizsgálást igényel. El kellene vinni állatorvoshoz. Üdvözlettel Dr.Szaniszló Ferenc
Kedves Gazdi! Célszerű lenne minél hamarabb álltatorvosnak is megmutatni a kiscicát, aki alaposan megvizsgálja és a szükséges oltásokat/féreghajtást is elvégzi. Az árak orvorsonként, rendelőként eltérőek, esetleg telefonon érdeklődjön előzetesen.
Üdvözlöm! Valószínüleg baktérium okozza. Az új akváriumoknál szokott előfordulni, de bomló növények is táplálják ezeket a baktériumokat. Kaparja le és egy 1/3-os vízcserét eszközöljön.
Kedves Erzsi! ... akkor úgy tűnik tényleg van benne csivava vér. :) Sajnos nem tudok olyan fájdalommentes eljárásról, ami megoldaná a "problémáját".