4281. Illik hozzám a csivava?
A csivavák közös jellemzője a nagy fül, a kis testtömeg, a fürgeség és az éberség. Ha gondos gazdik szeretnénk lenni, el kell fogadnunk csivavánk kíváncsi természetét, sőt időnkénti csínytevéseit is.
A csivavák közös jellemzője a nagy fül, a kis testtömeg, a fürgeség és az éberség. Ha gondos gazdik szeretnénk lenni, el kell fogadnunk csivavánk kíváncsi természetét, sőt időnkénti csínytevéseit is.
Papagájaink igen nagy odaadással, naponta többször is rendezgetik tollaikat. E művelet közben ne zavarjuk meg őket, mert a tollápolás nemcsak elfoglaltságot jelent, hanem rendkívül fontos a társas kapcsolatok szempontjából is. A gondozott és repülőképes tollazat a természetben életfontosságú.
Az akváriumod, akkor lesz igazán szép és szemet gyönyörködtető, ha abban vízi növények is megtalálhatók. A levelek különböző zöld árnyalatai nyugalmat és harmóniát hoznak az akváriumba és egyben búvóhelyet biztosítanak a kisebb halaknak.
A mosómedve és a cica többnyire nem jön ki egymással, de Banjo és Buddy kivételek! Nézzétek, milyen cukin tisztogatja a maci a cicust!
Nem csak a fészkelőhelyek hiánya és a táplálkozó-területek leromlása veszélyezteti a kék vércsék költési sikerét Magyarországon.
Üdvözlöm! A halak párosítása jó. ezek együtt tarthatóak. A belső szűrő is megfelelő, a szakboltokban kapható szűrőket kell megnézni és azt venni, amit ehhez a vízmennyiséghez ajánlanak. Nem feltétlenül jobb, ha nagy az áramlás, az erősebb szűrő miatt!
A papagáj csak azt teszi, amit a természetes ösztönei diktálnak. Tavasz van, ilyenkor intenzívebben udvarolnak és, ha nem tojót kapott lakótársnak, hát a hímmel próbálkozik. Ha valakinek nincs elég ideje a papagájával foglalkozni, mindenképp azt ajánljuk, hogy ellenkező nemű párt kapjon. Ha a tulajdonos semmiképp nem akar fiókákat, akkor meg kellene fontolni a madaraktól való megválást.
Kedves Gazdi! A cica láthatólag jó kezekben van, bízzon állatorvosában. Valóban altatni kell a CT-hez, a kockázatot az aneszteziológussal kell megbeszélni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Ha a Betadine-os kezelésre nem javul feltétlen mutassa meg kollégának. Többféle bőrbetegség lehet.
Sajnos boncolás nélkül én sem tudok mit mondani. Bármi rendelleneség (akár veleszületett is) lehetett nála. A nyújtódzkodós testtartást erős hasi fájdalom ( pl. hasnálmirigy gyulladás) esetén veszik fel a kutyák. De sajnos akár lehetett valami daganata is szegénynek. Nagyon sajnálom, hogy ilyen rövid élet jutott neki.