4281. Illik hozzám a csivava?
A csivavák közös jellemzője a nagy fül, a kis testtömeg, a fürgeség és az éberség. Ha gondos gazdik szeretnénk lenni, el kell fogadnunk csivavánk kíváncsi természetét, sőt időnkénti csínytevéseit is.
A csivavák közös jellemzője a nagy fül, a kis testtömeg, a fürgeség és az éberség. Ha gondos gazdik szeretnénk lenni, el kell fogadnunk csivavánk kíváncsi természetét, sőt időnkénti csínytevéseit is.
Papagájaink igen nagy odaadással, naponta többször is rendezgetik tollaikat. E művelet közben ne zavarjuk meg őket, mert a tollápolás nemcsak elfoglaltságot jelent, hanem rendkívül fontos a társas kapcsolatok szempontjából is. A gondozott és repülőképes tollazat a természetben életfontosságú.
Az akváriumod, akkor lesz igazán szép és szemet gyönyörködtető, ha abban vízi növények is megtalálhatók. A levelek különböző zöld árnyalatai nyugalmat és harmóniát hoznak az akváriumba és egyben búvóhelyet biztosítanak a kisebb halaknak.
A mosómedve és a cica többnyire nem jön ki egymással, de Banjo és Buddy kivételek! Nézzétek, milyen cukin tisztogatja a maci a cicust!
Nem csak a fészkelőhelyek hiánya és a táplálkozó-területek leromlása veszélyezteti a kék vércsék költési sikerét Magyarországon.
Keresse fel az Utolsó Esély Állatmentő Alapítványt, ők tudnak Önöknek segíteni!
A nem beoltott cicák életét állandó, komoly veszély fenyegeti. A kötelező oltások elhanyagolásával sok fertőzés és kórokozó támadja meg az állatot. Orvosi beavatkozás nélkül nem valószínű, hogy meggyógyulnak. Vigye állatorvoshoz, és kérdezze meg, mi a teendő.
Sajnos ezt így látatlanban nem tudom megválaszolni, javaslom, hogy forduljon személyesen a cicával állatorvoshoz.
Mi a 4TAPPANCS keretén belül a TURID RUGAAS féle módszert, vagy klikker tréninget használunk. Ezek pontos leírására itt terjedelmi okoknál fogva nincs lehetőség Ajánlom figyelmébe a 4TAPPANCS ´KUTYAséta tanulással´ programját !
Erre pontosan csak a boncolás, és a leletek vizsgálata után lehetne fényt deríteni.