4301. A vombat a kenguru és a wallaby barátsága
Szupercuki: Peggy a vombat, Anzac a kenguru és Cupcake a wallaby barátsága. Meztelen, remegő és felháborítóan aranyos!!!
Szupercuki: Peggy a vombat, Anzac a kenguru és Cupcake a wallaby barátsága. Meztelen, remegő és felháborítóan aranyos!!!
Észak-Kína nagyobb folyóiban fordul elő a vitorlás ponty, ahol étkezési halként halásszák. Kifejlett mérete 60 cm! Ezt vegyük figyelembe, ha ilyen halat szeretnénk tartani.
Oroszlánnak állított be kutyát egy kínai állatkert - sikertelenül. A látogatók felháborodtak, hogy az Oroszlánok feliratú félig zárt, félig ketrec lakrészben csak kutyát láttak, és abból is mindössze egyet.
Kutyák által terjesztett, agykárosító szopornyicavírust mutattak ki a veszélyeztetett amuri tigrisekben.
Négy fiókával gyarapodott a Nyíregyházi Állatpark szürkenyakú koronásdaru (Balearica regulorum) családja.
Kedves Györgyi! Lehet nyuszit is kezelni homeopátiával. Az E. cuniculi fertőzés azonban mindenképpen egyedi kezelést igényel! Igen sok tényezőt kell ugyanis figyelembe venni ahhoz, hogy ténylegesen hatásos gyógymódban részesülhessen a kis páciens. Ismerni kell a nyuszi pontos tüneteit, az előzményeket, a körülményeket, hogy mi javít, mi ront az állapotán, ... stb. Ezen információk segítségével lehet azután számára egyedileg összeállítani a legmegfelelőbb komplex kezelést a mielőbbi gyógyulása érdekében. Szívesen javasolnék Önnek egy-két olyan készítményt (ha ez így működne!), ami segíthetne kedvencén, - de, mint már fentebb leírtam -, ilyen esetekben természetes és hathatós gyógymód csak egyedi kezelés formájában képzelhető el. Az, hogy mennyire tud hatékony lenni egy ilyen terápia, attól függ, hogy mennyire előrehaladott stádiumban van a folyamat, és mennyi mozgósítható tartaléka van még a nyuszi szervezetének. Ha további kérdései lennének a terápiával kapcsolatban, kérem, hívjon! (Tel.: 06 20 928 4425) Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Andrea Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos +36 (20) 928-4425 info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu
Feltétlen mutassa meg egy ortopédiában jártasabb kollégának! A táplálék változtatása nem fogja megszűntetni a tüneteket...
Kedves Anita! A Cerenia tablettát az utazás megkezdése előtt legalább egy órával kell beadni. A beadás előtt könnyű táplálék vagy néhány falat etetése ajánlott, azonban a tablettát nem szabad falatba rejteni, mert az csökkentheti a tabletta feloldódását. Az antiemetikus hatás legalább 12 óráig tart és a kezelés legfeljebb két egymást követő napon át folytatható. (Forrás: http://www.allatkorhaznyiregyhaza.hu)
Biztos eredményt ultrahang vizsgálat adhat
Valószínűleg valami vele született rendellenessége van szegénynek. Ha eszik, és láthatóan nincs fájdalma, akkor nincs mit tenni vele. Ha fogy, nem mozog, nem eszik, akkor jobb szegényt elaltatni. Érdemes lenne neki valami jó kis immunrendszer erősítőt adagolni. pl:DM Guard cseppek ( állatpatika).