4321. Az állatok veszélyeztetett világa
Veszélyeztetettnek nevezzük azokat az élőlényfajokat, amelyek kihalási esélye természetes élőhelyén nagy, beavatkozás nélkül nagy valószínűséggel súlyosan veszélyeztetetté válik.
Veszélyeztetettnek nevezzük azokat az élőlényfajokat, amelyek kihalási esélye természetes élőhelyén nagy, beavatkozás nélkül nagy valószínűséggel súlyosan veszélyeztetetté válik.
Százmillió évvel ezelőtt, a krétakor közepén robbanásszerű növekedésnek indultak a virágosnövény-fajok, ami a táplálékforrás bővülésével előidézhette volna az ősemlősök hasonló evolúciós fejlődését is, ám egy új kutatás szerint épp ellenkező előjelű folyamat zajlott le: a korai emlősök faji sokfélesége meglepő módon zsugorodott abban az időszakban.
Szerencsés az a fogyatékkal élő vagy tartósan beteg ember, akinek van segítőkutyája, hiszen nagyságrendekkel kevesebb van belőlük Magyarországon, mint amennyire szükség lenne.
Új, igen ritka bagolyfajt fedeztek fel Ománban holland kutatók. Sikerült lefotózniuk, a hangját is felvették, már csak a genetikai vizsgálat van hátra.
Az állattartás felelősséggel jár. Nemcsak az ennivalóról, a fekhelyről és a játékokról kell gondoskodnod, azt is fontos észben tartanod, hogy egy állatnak rendszeres egészségügyi ellátásra és védőoltásokra van szüksége.
Kedves Gazdi! Leveléből nem derül ki, hogy a cica homlokán levő tályog a bőr alatt található, vagy a homloküregben ... (?) Ugyanis egy esetleges alternatív kezelés szempontjából egyáltalán nem mindegy! Azután: van-e összefüggés a tályog és a macskanátha között ... (?) Mikor kezdődött a betegség?, milyen tünetekkel járt?, milyen a cica általános állapota?, stb.; - ilyen és hasonló kérdések megválaszolása feltétlenül szükséges a további kilátások és teendők meghatározásához! Javaslom, hogy keressen fel egy alternatív gyógymódokkal (is) foglalkozó állatorvost, aki egy részletes állapotfelmérés után fogja csak tudni, hogy mivel és milyen mértékig tud segíteni a cicán. Ha szeretné, én is szívesen segítek: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos
Jól tudja, mi a jelölgetés oka. :) Az ivartalanítás tényleg segíthet, de sajnos nincsen rá garancia. Általában megoldja ezt a problémát...
A szemproblémák általában A vitamin hiányra utalnak, de a kép alapján nem tűnik súlyosnak. Talán valami apró sérülés fertőződhetett el, mutassa meg állatorvosnak. A hal maradjon az étrend alapja!
Kedves Krisztina! Feltehetőleg kezdődő reumatikus panaszokról lehet szó. Egy Rtg-vizsgálatot érdemes lenne azért kérni. Kérdésére válaszolva addig is a következő teljesen természetes összetevőkből álló táplálékkiegészítőt tudom javasolni: Canis Plus Ízületvital. Az alábbi linken megtalálja a pontos összetételt, az adagolási útmutatót, és itt meg is rendelheti: https://www.naturavetal.hu/shop/hu/canis-plus-termkek-kutyak-szamara/taplalkkiegszitk/canis-plus-izueletvital-250g Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos +36 (20) 928-4425 info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu
Újra megműteteni. (Mástól nem fog meggyógyulni.)