4336. Láttál már papagájt macskával játszani?
Bármennyire is hihetetlen a macska és a papagáj jól ki tud jönni egymással. Persze az óvatosság sosem árt, legyünk mindig a sarkukban, ha együtt játszanak!
Bármennyire is hihetetlen a macska és a papagáj jól ki tud jönni egymással. Persze az óvatosság sosem árt, legyünk mindig a sarkukban, ha együtt játszanak!
Spongya Bob megér egy pillantást, ritkán látni ilyen hatalmas cicót! Csekély 30 font, azaz 13,61 kg!!! Éppen új otthont keres..
A legtöbb állattartó tudja, hogy a kutyák körülbelül 8-10, a macskák pedig 12-14 évig élnek. De mi a helyzet a halakkal? Amikor úgy döntünk, hogy beszerzünk egy-két halat otthonra, többnyire nem gondolunk azok várható életkorára.
Elképzelhetetlen barátság szövődött egy elefánt és egy kutya között, nézzétek meg videón!
Igazán szoros ember-állat kapcsolat főként a társállatokkal alakul ki. Ők részeivé válnak mindennapjainknak. A társállatok elfogadják gazdájukat olyannak, amilyen, mindig örülnek neki, külseje nem számít számukra.
Javaslok egy laboratóriumi bakteriológiai és parazitológiai vizsgálatot elvégeztetni. Ha mindkettő negatív eredményt hoz akkor vérvizsgálat is szükséges lehet a hasnyálmirigy működésének ellenőrzésére.
Kedves Nagyi! Amit levelében leírt, hogy a nyuszi "náthás", nagyon kevés információ ahhoz, hogy tudjak Önnek ajánlani egy vagy több homeopátiás szert, ami segítheti a gyógyulását. A homeopátia nem így működik! Ezt a fajta terápiát minden esetben egyedre kell szabni, és ehhez pontosan és részletesen kell ismerni a kis állat tüneteit. A "nátha" jelentheti azt, hogy folyik az orra ..., de milyen színű, állagú a váladék ...? tüsszög-e ...? köhög-e ...? van-e étvágya ...? láza ...? ... és még sorolhatnám, hogy mi mindent kellene nekem ahhoz tudni, hogy a megfelelő szer(eke)t tudjam ajánlani. Ha ténylegesen csak orrfolyásról van szó, akkor egy kombinált homeopátiás tablettát tudok javasolni: CORYZALIA (humán patikában kapható), melyből egy tablettát kis vízben fel kell oldani, és napi 3 részletben a nyuszi szájába beadni. Ha további kérdései lennének, kérem, hívjon! Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencüknek: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos +36 (20) 928-4425 info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu
Előfordul hogy vedléskor a kloákájában is marad bőr, nézze meg és ha igen finoman húzza ki. Ha ott nincs gond lehet esetleg valami belső élősködő de az tenyésztett állatoknál ritka és csak állatorvosi vizsgálat tudja kideríteni.
Mindenképpen javaslom ezeket a kiegészítő vizsgálatokat.
Ha játék közben túlzottan harapdál a kutyája, egyszerűen merevedjen meg, majd hagyja ott a kutyát. Egy kis idő múlva újra odahívhatja magához, és új játékot kezdeményezhet, de ha megint túlzottan harapdál a kutya, újra hagyja abba a vele való játékot. Ha ezt jól időzíti, tehát éppen akkor merevedik meg, amikor a kutya éppen nagyon harapdálni kezd, a kutya meg fogja tanulni, hogy nincs értelme nagyon harapdálni, mert az a játék végét jelenti. Sok sikert!