4336. Láttál már papagájt macskával játszani?
Bármennyire is hihetetlen a macska és a papagáj jól ki tud jönni egymással. Persze az óvatosság sosem árt, legyünk mindig a sarkukban, ha együtt játszanak!
Bármennyire is hihetetlen a macska és a papagáj jól ki tud jönni egymással. Persze az óvatosság sosem árt, legyünk mindig a sarkukban, ha együtt játszanak!
Spongya Bob megér egy pillantást, ritkán látni ilyen hatalmas cicót! Csekély 30 font, azaz 13,61 kg!!! Éppen új otthont keres..
A legtöbb állattartó tudja, hogy a kutyák körülbelül 8-10, a macskák pedig 12-14 évig élnek. De mi a helyzet a halakkal? Amikor úgy döntünk, hogy beszerzünk egy-két halat otthonra, többnyire nem gondolunk azok várható életkorára.
Elképzelhetetlen barátság szövődött egy elefánt és egy kutya között, nézzétek meg videón!
Igazán szoros ember-állat kapcsolat főként a társállatokkal alakul ki. Ők részeivé válnak mindennapjainknak. A társállatok elfogadják gazdájukat olyannak, amilyen, mindig örülnek neki, külseje nem számít számukra.
Vigye el állatorvoshoz, mert több oka is lehet a tüneteknek, ám a pontos diagnózist és a kezelési tervet csak egy "személyes találkozás" után lehet felállítani!
Ideális esetben 3 hét.
Kérje szakember segítségét! Nagyon sok jó kutyaiskola, kiképző van, nézzen szét a Háziállat Szaknévsorban, és ne adja fel!
Az ivartalanítás után akár több hét is eltelhet, mire a nemi hormonok kiürülnek a szervezetből. Ezalatt a párzásra utaló magatartás megmaradhat. A viselkedés megszokása miatt, kisebb mértékben bár, de később is végezhet párzó mozdulatokat (Ez néha nőstény állatoknál is megfigyelhető). Ez általában csak viselkedési "probléma", ritkán azonban hormonális megbetegedés állhat a háttérben. Dr. Lévai Péter Lőrinci Állatorvosi Rendelő és Kuzyakozmetika www.kisallatdoki.hu
Biztos választ csak egy ultrahangos vizsgálat eredményének kiértékelése után adhat az állatorvos is. Nem, az átörökített genetikai kódot még egy fajtiszta kutya sem tudja felülírni. Ha a más fajtájú kutyától esett teherbe, keverék kölykök születnek majd.